Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele hogy...

Mit csináljak vele hogy visszavegyen magából?

Figyelt kérdés

egy osztálytársam még 4.ben jött hozzánk és még azóta se illeszkedett be rendesen,mert néhányan még mindig cikizik,pedig már 7.esek vagyunk...


és igen,én eddig még elfogadtam,hogy néha elég nagy szájú,de mostmár olyan nagynak képzeli magát,hogy az nem igaz

basszus,ott pofázik nekem,és azt hiszi,körülötte forog az osztály,pedig ha nem venné észre,az osztály fele utálja,és még pont nekem szólogat be

mondjuk ezt nem beképzeltségből értettem,de azért nálunk is meg van,hogy ki mennyire tartozik az osztály közösségébe ..és ő pont nem tartozik oda

és amikor elegem lett belőle és leordibáltam,még neki állt feljebb,és ott ahogy elmentem vagy 5 méterre,ott utánzott a többieknek,hogy úristen,én mit képzelek magamról,meg hogy én mit mondtam neki -.-

mintha nem hallottam volna...

és ha tehetném,ellene fordíthatnám az egész osztályt,de nem teszem,mert van egy osztálytársunk,akit mindenki utál,mert tényleg fogyaték a gyerek és a fiúk szünetbe verekednek vele meg télen jeges golyókkal dobálják,ráadásul erőből...


akkor mit csináljak vagy mit mondjak neki hogy ne szálljon le a magaslóról?


2011. dec. 14. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
úristen..semmit. hadd legyen olyan amilyen, amíg téged nem bánt (szóban vagy tettel). az, hogy idegesít, sz*r ügy, de attól még ne üvöts vele, mert te fogsz primitívnek és nevetségesnek tűnni. amúgy ne haragudj, de a leírtak alapján nem lehetsz egy IQ-fighter.
2011. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus kisiskolások népszerűségi versenye...

Civakodjatok még egy picit, majd kinövitek (vagy nem).

2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!