Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkahelyi kérdés: rajtakaptam...

Munkahelyi kérdés: rajtakaptam a polgármestert az egyik ügyintézővel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A majdnem 70 éves gusztustalan polgármesterünknek megfeküdt az egyik kolléganőm, aki 34 éves. Egy kisvárosban lakunk, ahol mindenki ismer mindenkit. Egyrészt politikai érdekemben állna, hogy szétkürtöljem a dolgot, ugyanis a már sokan nem szimpatizálnak a településvezetővel, és lenne alkalmasabb személy is a posztra. Másrészt nem férne a pofámra a dolog.


Ismerem a polgármester feleségét, aki jó barátnőm, ha nem mondom el, akkor nincsen probléma. Viszont ha megszabadulunk a zsarnok embertől, akkor a szerencsétlen jegyzőm válláról veszem le a terhet, aki kénytelen falazni a polgármesternek, ugyanis az törvénytelen dolgokat művel.


Olyan fura volt az egész: felmentem a felső szintre, ahol a két iroda van. Bementem az első irodába, hogy letegyek az éppen továbbképzésen lévő kolléganőm asztalára egy ügyiratot. Aztán hallom a zihálást a másik irodából. Kimentem a folyosóra, a polgármester is kilépett ziláltan, és zavarában összevissza beszélt. Nem mellesleg ezt a 34 éves új munkatársunkat (aki a polgármesterrel kavart) nem szívleljük, mert eléggé kavarógép, és a három gazdasági előadó közül mindegyiket ki akarja túrni. Férjes asszony, két gyerek anyja és meglehetősen ledér természetű.


Ha kinyitnám a számat, sokaknak ártanék, sokaknak kedveznék. Biztos, hogy hinnének nekem. A polgármester meg elvileg nem tud kipenderíteni, mert a jegyző a főnököm, nem pedig ő.


2011. dec. 14. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a tipkus:Melyik ujjamba harapjak bele kérdés.


De én úgy vagyok vele hogy minig a sárga útón,amúgy sajnos én is tapasztalom,hogy a munkahelyeken az ilyen szarkeverő k*rváknak van csak esélyük...

2011. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
70 évesen egy 34 évest tologatni. pacsi:D
2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy mondjam neked... nekem nem lenne rá gusztusom. De egyébként nagyon jó teste van, mert egész életében sportolt, jóképű is volt, csak nagyon-nagyon nyomulós, nyájaskodó természetű és minden mozgó nőneműre rá akar mászni.


Illetve sokan félreismertük, soha életemben nem gondoltam volna róla, hogy ennyire zsarnoki természetű és rosszindulatú. Ismerem már gyerekkorom óta. Aztán ahogy megkaptuk polgármesternek, akkor igazodtunk ki rajta igazán.

2011. dec. 14. 20:37
 4/7 anonim válasza:
én nem merném elmondani, mert sokaknak fájdalmat okoznék
2011. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4

béna hozzáállás. minek kefélt félre? most már vállalja a következményeit

2011. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóban van igazság mert ha te tényleg a feleség barátnője vagy el kéne mondanod neki,mert előbb utóbb kiderül,minden kiderül mindig,és akkor te leszel a hazug barát aki látta,tudta és nem szólt...
2011. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fénykép, videó van róla?
2012. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!