Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon hány tizenévest kellene...

Vajon hány tizenévest kellene depresszióval kezelni, ha a pofakönyv megszűnne?

Figyelt kérdés
Én úgy 70-80%-ra tippelem.
2011. dec. 15. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a tinik nem tudnának élni facebook nélkül,sok húszas, harmincas éveiben járó ember se tudna nagyon nélküle élni....:S
2011. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
86%
Szerintem másnap leállna az ország és egy még mélyebb recesszióba süllyedne. Viszont a pszichiáterek aratnának :P
2011. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk jó lenne beszüntetni, kiváncsi lennék, h mekkora lenne a felháborodás... :))
2011. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
86%
Lehet, hogy a temetkezési vállalkozók is meggazdagodnának. Tutira lenne pár hülye, aki megölné magát...
2011. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
akkor irány a májvip :DDDDDDDDD
2011. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Bár csak megszűnne:D Akkor legalább nem látnám hogy myilen sz*rokat irkálnak ki. Meg nem lenne az hogy ha nincs facebook profilod akkor te nem is létezel.


320/F

2011. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Valaki világoljon már fel, mi a búbánat a nagyszám azon a xron?????

Azt hittem a fejem leesik amikor az auchanos blokkon a facebook csatlakozást olvastam...


Így fb úgy fb, engem meg kiidegel-lenni van oldalam, de jó ha havonta megnézem mi van ott-azt is új jelszó igényléssel, mert elfelejtem:)))

2011. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 cynic ***** válasza:
100%
tudod mi lenne az első reakciójuk? "hú na akkor ezt most gyorsan megosztjuk fészbúúkon.. jaizé..." :D
2011. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

lenne más...


az értelmes tizenévesek (és a többiek) rájönnek egy idő után hogy nem olyan jó buli/alapból tudják hogy hülyeség..

én 14 éves lány vagyok, kb. 6. osztályos koromban regisztráltam mert volt rajta egy játék és azzal játszottunk a barátnőimmel, amúgy nem is tudtam hogy kell játszani aztán lassan felfedeztem az oldalt, egy időben egész nap lótam rajta majd kb fél éve már csak napi 2x felmegyek (talik megbeszélése, stb.) és kész, teljesen unalmas, és rájöttem hogy az van fennt egész nap akinek nincs magánélete... nekempedig van!!!

2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

és valaki felvilágosítana, mi értelme hetente egy kérdésen tépni a szánkat, hogy mekkora sz*r a facebook?


1) aki nem akarja, nem használja. NEM KÖTELEZŐ

2) az, hogy miket lát az eseményfalon, NEM A FACEBOOKot, hanem AZ ISMERŐSEIT MINŐSÍTI.

3) ha valakit nagyon zavarnak az ominózus posztok, ÁT KELL TEKERNI RAJTUK

4) egy másnapi találkozót, bulit sokkal könnyebb megszervezni, mint e-maileket küldeni, vagy mindenkit 6x körbetelefonálni

5) itt egy ember mindenkivel közölheti azt egyszerre, amit akar (hova utazott, milyen lett a vizsgája stb.) nem várható el, hogy e-maileket küldjön mindenkinek, hogy érezte magát stb.

6) az, hogy valaki fenn van facebookon, NEM ZÁRJA KI A valódi KÖZÖSSÉGI ÉLETET! csak az egyensúlyt kell megtalálni! HA AZ ÖSSZES HAVEROD A FACEBOOKON LÓG, ATTÓL MÉG NEM FOGTOK TÖBBET TALÁLKOZNI, HOGY TE NEM HASZNÁLOD.

2011. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!