Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiúk mit gondolnak arról,...

A fiúk mit gondolnak arról, ha a lányok írnak rájuk? 17/l

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogy nem vagyok füzet b@zdmeg.
2011. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
"Na megint lehet vkit megd.ugni"
2011. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, hogy mit írsz rám.

Ha kenegeted a hájamat, akkor jöhet. :)

2011. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát bennem felmerülne a kérdés, hogy miért? Aztán eszembe jut, hogy milyen ellenállhatatlan is vagyok, szóval végülis megértem. :D
2011. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt egy másik kategóriában szokták megkérdezni, de sebaj. Attól függ mit írsz neki. Amúgy nem nagy dolog.
2011. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy van kedve beszélgetni és nem szar le teljesen
2011. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Semmi borzasztó nincs benne , NEM kell mkindíg a férfiaknak kezdeményezni és itt lehet szó egy szimpla megjegyzésről , akár dicséretről , poénos odaszólásról . . . mindegy !

szerintem az aki oda mer szólni , írni az talpraesett és értelmes ember , még akkor is , ha épp csak poénkodik !

viszont ezekkel az odairkálásokkal csak az a gond , hogy a hangsúlyt NEM tudni hova tegyenni az olvasó , de kerekedhet sokféle kommunikáció épp ezért belőlle !


XD

2011. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

tegyenni : tegye az író , illetve tenni az olvasó . . .


ezt megpróbáltam kimagyarázni , pedig csak jól elírtam !


; )

2011. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
navéééééégre
2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Semmi baj nincs azzal, ha egy lány kezdeményez. Ha ettől jobban megismeritek egymást, akkor teljesen lényegtelen ki lépett oda először.


Részemről mindig jobban értékeltem, ha a lány kezdeményezett. Viszont nagyon fontos, hogy mit írsz.

2011. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!