Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 anonim ***** válasza:
92%
miért kell leszólítani a nőket? normális módon nem lehet ismerkedni?
2011. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 x) ***** válasza:
100%
A külső megfog a belső megtart.. Szerintem nyugodtan szólítsd le a lányokat, és nem biztos hogy a haveroddal kéne járkálni, mert így csak kihasználod. Előbb-utóbb fogsz találni egy értelmes lányt akinek tetszeni fogsz.
2011. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ilyenek a hivatásos pinavadászok
2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/161 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, küldj már egy képet, "Mr.Bányarém". Szeintem csak a taktikád bazirossz.
2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/161 anonim ***** válasza:
98%

És te miért barátkozol 16 évesekkel?

Miért várod hogy egy buliban normális csajokra akadsz?

Te talán ronda lányokhoz mész oda? Vagy csak téged fogadjanak el?

Azt nem gondolod hogy talán a modoroddal vagy a kisugárzásoddal van baj?

Különben meg had legyen már mindenki azzal akivel akar.

2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:
76%

Ez így szokott történni, mikor hótt ronda srácok a plázapi.cákra hajtanak.

Szokjál hozzá, vagy adj lejjebb az igényeidből.

Esetleg adj magadra, hogy ne csak a haverod szúrjon szemet a csajoknak, és majd szúrsz te is. XD

Szánalmas vagy.

2011. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 anonim ***** válasza:
Véletlen nincs alkar tetkód? :D xD
2011. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/161 anonim ***** válasza:
17%

Hát figyu, én is alacsony meg ronda vagyok és bizony nem kellek egy szép lánynak sem.


Ezért mondom csak prosti lesz a vége.


Én ronda lánnyal nem fekszem le, csak haverok lehetünk. Ez az igazság, nem tudok olyannal szexelni, akitől nem áll fel a farkam.


Amúgy írj már egy privát üzit, megnézném, hogy mi a baj veled külsőre és megláthatod, hogy én milyen ronda vagyok. Aztán megdumálhatnánk még pár dolgot a csajozással kapcsolatban.

2011. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/161 anonim ***** válasza:
92%

Ne várj el nagy csodát egy diszkóban, mivel ide a tinilányok csak azért mennek, hogy a legeslegeslegesleghelyesebb pasit összeszedjék és kész. Azokat messziröl megismered, mert egyformán néznek ki.


Ha Nöt akarsz akkor menj el sétálgatni a parton vagy a környéken, mert sok olyan normális Nö van akik nem bírják a légkört és inkább sétálganak, iszogatnak.

2011. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/161 anonim ***** válasza:
75%

Pfff balfék..:D

gondolkozz logikussan minek választanának téged ha ott egy jackpot.

Menny haverok nélkül vagy nálad csúnyáballal

2011. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!