Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedtek másképpen,...

Hogyan viselkedtek másképpen, mikor zavarba jöttök?

Figyelt kérdés

Dadogtok, kipirultok, az ujjaitokat törgelitek? Konkrét eseteket is írhattok :)

Ja és légyszíves nem + kor

Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat


2009. máj. 18. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon zavarba jövök akkor kipirulok és köpni nyelni nem tudok de ha csak lightosan akkor mindig a szemöldököm "tépkedem" :D.

2009. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is pirulok asszem, meg izzad a tenyerem. Oo

meg más hangon beszélek és jóval kevésbé összefüggően

2009. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jha és lány és tizanhat éves
2009. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19/L kicsi korom óta ha megszégyenítve érzem magam könnyezik a szemem, ez nem sírás, olyasmi mintha belement volna vmi. De ez családi sajátosság, öcsémnél, apámnál is megvan.
2009. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Fiatalon sokszor, sőt mindig ott volt ez, hogy zavarba jövök, pirulás, szégyenkezés, mégpirosabb pirulás, és elfelejtem azt is, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Ma már ha zavarba jövök, azt mondom a valakinek: Jaj, igazán zavarba hozol... vagy azt: Várj, mindjárt válaszolok, csak kicsit zavarba jöttem... Vagy esetleg: nézd, ezt a témát ne beszéld meg velem... HhhhUhhh, de zavaraba jöttem... stb. Szóval magabiztosabb lettem. Azért írom meg, hogy már fiatalon is legyetek ilyenek. Nem kell szégyellni, ha zavarba jössz. Ez egy természetes dolog. De lehet kedves és szép érzés is. Olyankor örülj neki. Emelkedj fölé a helyzetnek. Nézd felülről, és elmúlik. Hoppppp, elfújja a szél, engedd el. Vagy őrizd, mint egy szép emléket.
2009. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem kifejezetten jó fej lehetsz!:))


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nálam helyzet és hangulatfüggö a dolog. Ha épp rossz passzban vagyok, és olyan személy jelenlétében vagyok, akit nagyon magam fölé helyezek, akkor nagyon béna leszek, általában veszettül tépkedem a szakállamat, és teljesen elveszítem a kontrollom afölött, hogy miket is mondok (többnyire persze hülyeségeket).


Ha jobb passzban vagyok, akkor általában elütöm valami öniróniával, közlöm a többiekkel, hogy most picit besültem, de folytassák csak nyugodtan nélkülem, összeszedem magam, és újra beépülök a témába. Ezután rendszerint jól kiröhögöm magam, majd folytatom, ahol abbahagytam.


Ha pl. nem elsütök egy általam valamiért jónak tartott poént, és senki sem nevet rajta, akkor közlöm velük, hogy na jó, soha többé nem mondok nektek viccet. Ez általában megtöri a jeget.:)

2009. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, 30/F voltam.
2009. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!