Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért azt...

Az emberek többsége miért azt feltételezi rólam, hogy hülye vagyok főleg akik nem ismernek?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta kissé előítéletesek velem az emberek pedig állítólag normális vagyok és a párom is értelmesnek tart.Két csoport van.Az egyik első benyomásra hülyének néz és naívnak és a beszélgetés során megváltozik a véleménye a másik nem változtatja meg a véleményét bármit is teszek.Jellemző,hogy szivatás közbe azt hiszik elhiszem a dolgokat pedig nem csak bambán nézek mint ha elhinném pedig eszem ágába sincs elhinni vagy kérdez valaki egy alapvető dolgot amire nem is válaszoltam de azt hiszi nem tudom pedig tudom és mégis reagál mintha nem tudnám.Elég komplikált de rosszul tud esni.Anyósom szerint nem vagyok hülye csak annak látszom meg olyan érdekes nézésem van olyan rácsodálkozó és szerinte ha valamit ismerek és tudok akkor is hajlamos vagyok csodálkozni mintha sose hallottam volna. Fogadjam el magam ilyennek?
2011. dec. 19. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet az oka, hogy ilyen arcod van.
2011. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi van?? Ha kérdeznek valami evidens dolgot, akkor te bambán nézel, nem válaszolsz, majd ezek után csodálkozol, hogy miért néznek hülyének, ez komoly?
2011. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kinek milyen a nézése.Szerintem ez adottság
2011. dec. 20. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom nagyon okos, intelligens, mégis sokszor hülyének tetteti magát. Azt mondja, hogy ennél nincs jobb módszer kitapasztalni azt, hogy ki milyen ember.

Mert aki szemét, az lekezel, fölényeskedik, aki jó ember az pedig segít, nem érezteti a vélt vagy valós fölényét.

Szóval használd inkább ki, mint bosszankodjál.

2011. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi!

Rosszul fogalmaztam.Válaszolok az evidens kérdésre és jót mondok de közbe bambán nézek.Gyerekkoromba az oviba is ilyen voltam és a lányom is ilyen aki 3 éves.Én 32 vagyok.

2011. dec. 20. 15:50
 6/8 Zenon ***** válasza:
90%

Nem hittem,hogy van ilyen ember rajtam kívül!

Pontosan ilyen vagyok.A koromhoz képest kissé kisfiús az arcom,ami naiv benyomást kelt,és a legtöbb ember kuncog rajtam,ha rám néz.Azt hiszik,hogy debil vagyok.Egyesek félhangos megjegyzéseket tesznek, ha elmegyek mellettük: ,,Nézd,micsoda gyökér ez a gyerek."

Szerencsére a hallásom igen jó.ÉS sokszor tudom,hogy sokkal okosabb vagyok,mint azok,akik lenéznek.

Nem nagyképűségből,de komolyan.

2011. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, amit #4. De lehet, hogy kicsit kevésbé vagy magabiztos. Nem érdemes olyanok véleményére adni, akik csak cikizni tudnak.
2011. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is kislányos az arcom.32 vagyok és 2 gyerekem de mindig fiatalabbnak néznek a koromnál jóval.
2011. dec. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!