Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felnyitni a szemét?

Hogy tudnám felnyitni a szemét?

Figyelt kérdés

Végzős osztályos vagyok, az év elején egy másik iskolából átjött hozzánk egy olyan lány, akiről tudtuk, hogy azért jön, mert megbukott és a szülei úgy gondolták egy új iskola jót tesz neki. Már az első perctől fogva láttuk rajta, hogy alapból olyan csaj ő, akit nem érdekel a tanulás és egy szemét pics@.

Ezzel nem lett volna semmi gond, de rárepült az osztály éltanulójára (legjobb fiúbarátomra) és összejöttek. A fiúról tudni kell, hogy nem volt még barátnője, így örült, hogy végre egy lány akar tőle párkapcsolatot. Sajnos ellepte a köd az agyát, így mióta együtt vannak drasztikusan csökkent a tanulmányi eredménye, miközben látjuk a csajon, hogy ezt direkt csinálja, hogy tönkre akarja tenni a srác életét.

Hiába beszélgettem én is, a többiek is, még a tanárok is a sráccal, nem hallgat ránk, ő beleesett a lányba és nem érti meg, hogy a javát akarjuk.


Nagyon aggódok érte, hogy mi lesz így vele, most hogy végzősök vagyunk és ha nem tanul, akkor az érettségit sem fogja úgy megcsinálni, ahogy tőle a 3 év alatt elvárható lenne. Az átlaga is majdnem 2 egésszel romlott le. Sajnos a szüleit nem érdekli, azt mondják, hogy már 18 elmúlt, az csinál az életével amit akar.


Tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogyan lehetne felnyitni a szemét, hogy a csajt hagyja ott és koncentráljon a tanulásra?


2011. dec. 20. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Úgy igazából semmi közötök hozzá. Mindenki úgy b.assza el az életét ahogy akarja. Nem fogjátok tudni rávenni, hogy otthagyja a csajt. Esetleg amit megpróbálhattok, hogy nem ellenségeskedtek a csajjal, hanem közelebb kerültök hozzá, és akkor őt meggyőzni, hogy ne csessze el a csávó életét. Amúgy valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez lenne a legfőbb motivációja, hogy elcsessze a srác életét.
2011. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hidd el, olyan a csaj, hogy direkt ki akarja csinálni a srácot. Nem egyszer hallottam, hogy a srác azért nem tanult a TZ-re, mert a csaj el akart menni moziba és követelte, hogy együtt menjenek el.

A csaj már most bukásra áll, de a srácot ez nem érdekli, sőt inkább azzal foglalkozik, hogy őt tanítsa, nem, hogy ő maga tanuljon.

2011. dec. 20. 15:01
 3/3 anonim válasza:
gyujcsátok fel a csajt :D
2012. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!