Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felnyitni a...

Hogyan tudnám felnyitni a kívülállók szemét h nem vagyok egy szemét unoka?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,anyukámmal élek. Csak az apai nagyszüleim élnek. De nem látogatom őket,mert nem szeretem őket. Gyűlölöm h elmondják anyukámat mindenféle mocskos nőnek,mert elvált apukámtól aki gépezik és iszik.

Folyton megkapom az utcájukba lakó ismerősöktől h mekkora szemét vagyok,h nem találkozom velük. Mert a nagyszüleim mindig sajnáltatják magukat h nem értik miért nem keresem őket.A mostani dologgal viszont nagyon messzire mentek. beszéltek a tanárnőmmel(a tanárnő testvére ott lakik ahol a mamáék),h nem e tudna rám hatni h látogassam meg őket. És pénteken ofői órán elkezdtünk beszélgetni az egész osztállyal arról h mennyire kell szeretni a nagyszüleinket. meg h milyen lehet aza gyerek aki nem foglalkozik a nagyszüleivel. Nagyon rosszul esett amit a tanárnő mondott,meg amit a többiek is. kaptunk házi feladatot húsvétra,h irjunk fogalmazást a nagyszüleinkről. Óra után mondta a tanárnő h találkozott a nagyszüleimmel,és örülnének ha elmennék hozzájuk,és akkor legalább a fogalmazást is jól megtudom írni.

Én nem akarok menni,nem szeretem őket. Ha ott vagyok csak anyukámat szidják meg engem csicskáztatnak. Meg követelik h mondjam meg anyának h utálom és h apával és velük akarok élni.

Mindenki azt hiszi rólam h egy szemét unoka vagyok :(

12/L


2011. ápr. 17. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Úgyan ez volt nállunk, anyummal élek én is..a mamám nem jött rá jó ideg, hogy egy nagy szemét a fia! De nemrég rájött kb. 10 év után, hogy mekkora egy szemét volt velünk szemben, megváltozott most és sürűűn megyünk is hozzá! :)

Majd ha megjön a mamádnak az "esze" kedvesebb lesz meg amjd felkeres, látogadt majd meg..:/ nem értem miért kell nekik ilyennek lenni a többiek meg higyenek amit akarnak vagy magyarázd meg nekik hogy mivan igazából..

2011. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le a fogalmazásban, hogy hogyan is viselkednek a nagyszüleid veled és anyukáddal és milyen is az apukád. Add be és akkor a tanárnő majd talán rájön, hogy nem kellene beleütnie az orrát másik magánéletébe, mert nem az ő dolga rendezni a családi konfliktusokat. Beszélj anyukáddal is! Ne hagyjátok magatokat! Senkinek nincs joga számon kérni rajtad, hogy kit szeretsz és hova mész el! Egyedül anyukádnak tartozol engedelmességgel, hiszen ő a gyámod.
2011. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el nyilvánosan a te verziódat?
2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

jóisten o.O

nagyon sajnállak, de túl sok mindent nem tudsz tenni...sztem menj el, és bírd ki azt az egy órát, amíg mocskolják anyudat :/

2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

az a baj h nem hisznek nekem,ha elmesélem h miket mond a mama és a papa anyukámra :( Tudják h milyen a fiúk,mert mondták anyának h neki ezt el kell tűrnie,mert a válás bűn,meg ilyenek. Azt is tudják h apa nem fizet gyerektartást,és az állam fizette helyette 3 évig. De szerintük ez jól van így. mert anya akart elválni akkor viselje a következményeket.

nem szeretem őket,olyan nagyképűek,kifele tök mást mutatanak

2011. ápr. 17. 13:04
 6/21 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
deha bele irom a fogalmazásba az igazat akkor tuti nem is kapok jó jegyet. Arra gondoltam h irok vmi kamu nagyszülős hétvégét,de a tanárnő meg fogja tudni h nem is mentem el
2011. ápr. 17. 13:07
 8/21 A kérdező kommentje:
ez mi eza link? Én nem skypolok a mamáékkal. nem is tartok velük semmilyen kapcsolatot,mert nem szeretem őket
2011. ápr. 17. 13:09
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Senkit sem kényszerithetnek arra, hogy megtegye, amihez nincs kedve. Viszont adjàl egy esélyt a nagyszülõknek. Jelentsd ki, ha egy rossz szót is mondanak az anyukàdra, rögtön fogod magadat és elmész. Többet ne szàmitsanak ràd. Hàtha ezzel hatàssal leszel ràjuk, ha nem akarnak még egyszer elvesziteni.
2011. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

régen mikor még mentem hozzájuk többször mondtam h ne mondjanak rosszat anyára,de ugyanugy mondják. Meg utálom azt is h ha ott vagyok akkor nekem mindent csinálnom ott mint vmi cselédnek.

Néha felszokták hívnia vezetékes telefont h megmondják anyának h menjek el hozzájuk,de anya mondja ha akarok majd megyek. És olyankor mondják h anya egy pénzéhes K,meg h biztos ő nem enged. meg nekem si üzenik h ki fognak tagadni az örökségből,mert olyan vagyok mint anyám csak a pénzt lesem,azért nem megyek hozzájuk,mert nem adnak pénzt,meg ilyeneket mondanak.

Rosszul esik h mindenki azt hiszi h én vagyok a szemét,pedig ők viselkednek csúnyán,és ők érték el h megutáljam őket. Nyugodtabb vagyok ha nincs telefon,és nem is hallok róluk vissza semmit

2011. ápr. 17. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!