Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon szörnyűek az írásaim,...

Nagyon szörnyűek az írásaim, vagy elmennek?

Figyelt kérdés

Itt a blogom: [link]

Én szt gondolom, hogy átlagosak, vagy talán kicsit jobbak. de kíváncsi vagyok mások véleményére is :)


2011. dec. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak pár sort olvastam el, nem elég gördülékeny. Akadnak a szavak, nem lendíti az embert. Nem csak a tartalomra kell figyelni, hanem arra is, hogy milyen szavakkal és mondatszerkezettel fejezed ki. De ez csak az én véleményem.
2011. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok rövid mondat, ez döcögőssé, akadozottá teszi a történet.
2011. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell angol neveket, angol címeket adni egy magyar szövegnek. Ha olyan jól tudsz angolul akkor írd az egészet úgy, ha meg nem akkor maradj a magyarnál.
2011. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szörnyűek. Gondolom, a 96 a születési éved, így 15 éves vagy. Ennek megfelelően az élettapasztalat hiánya erősen átjön az első két íráson. Viszont képes vagy összerakni egy kerek történetet, még némi csattanót is bele tudsz vinni. Maguk a történetek persze elég közhelyesek. A krimid olyan, mintha valaki leírta volna egy tévésorozat egyik epizódjának cselekményét. Jól leírod, csak nem fogja meg túlságosan az embert, mert tényleg annyi, mint egy tévésorozat.


Amúgy a NaOH és a HCl nem fog csak úgy tétlenül egymás mellett lebzselni egy vizes oldatban :)))


Nem írsz rosszul, nem követsz el nagyon amatőr hibákat. Idővel lehet ebből igazi irodalom is, ha tudatosan igyekszel fejlődni.

2011. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek az angol nevek. kicsit lassítsd le a sztori tempóját, de amúgy :)
2011. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, 15 éves vagyok

a krimi azért ilyen, mert már bánom, hogy belekezdtem, és "sietek" vele, hogy vége legyen

a NaOH és HCl bakira rájöttem én is, csak még nem sikerült kitalálnom valami durván maró folyadékot, addig meg úgy hagyom

és köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

2011. dec. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!