Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen igénytelenek az...

Miért ilyen igénytelenek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért ilyen igénytelenek a magyarok?Kora reggel már büdös a fél város,a cigi,fokhagyma,pia,fingszag,áporodott seggszag terjed a buszokon,munkahelyen.Zíros,lenőtt haj mindenhol,és mindenki dagadt.
2011. dec. 21. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Csukd be a szád!
2011. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Gondolom egy nagyon vicces pubertás,pattanásos hülyegyerek vagy,köszönjük a hozzászólásodat!:)
2011. dec. 21. 13:54
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Én speciel nem vagyok dagadt :D se igénytelen :D
2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen az organikus lét.
2011. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

Megnyugtatlak,nem csak a magyarok!:)

amúgy én kikérem magamnak hogy igénytelen lennék,mert itt most nagyon általánosítottál,így magadat is na mind1.

Én reggelente direkt azért kelek fel korábban hogy ápolt külsőt varázsoljak magamnak.:)

További szép napot.

2011. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Rossz környéken laksz. Erre még nem gondoltál? De ha laktál már mind a 3000+ településen, akkor bocs.
2011. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam,nyilván nem mindenki ilyen.Rossz környéken sem lakok,ha ott laknék nem venném észre ezt a jelenséget.Autóval járok mindenhova,ám multkor betértem egy fővárosi sztkba kora reggel vérvételre.Én még csak-csak bírtam,a férjem öklendezett.:D
2011. dec. 21. 14:16
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Jó hát vérvétel :D ott mindig pisiszagú büdös öregek vannak zömében :D
2011. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes..Soha, sehol nem éreztem büdös fokhagyma- és áporodott szagot, bár én nem autóval grasszálok ide-oda, hanem tömegközlekedés eszközökkel, amelyeken néha valóban akad ápolatlan ember. Túlélem..kibírom:-) A városlakók általános külső képe nem rosszabb, mint akárhol (külföldön is). Lehet, hogy ott és akkor (a rendelőben) valahogy "összejöttek" a kellemetlenségek - de ez véletlen lehetett.

Aki pedig a "büdös, pisiszagú öregeket" írta, az szégyellje magát. Öregkora meg soha ne legyen (értse, ahogy akarja).

2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Akkor ti nem ültetek még BKV-buszokon.
2011. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!