Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz hogy a lányok érettebbek...

Igaz hogy a lányok érettebbek mint a vele egyidős fiúk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hmmm,hát nem minden esetben.:)
2011. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ mely életkorról beszélünk.

Ha megnézel egy gimi első osztályt, akkor egyértelműen érettebbek lesznek a lányok. Ezt ne úgy értsd, hogy értelmesebbek. Hamarabb követik el a kamasz baromságokat, hamarabb fognak először rágyújtani, stb. A fiúk később. De ez felnőtt korban már nem így van.


Egyik szülész barátom szerint ha a koraszülött lány volt, akkor sokkal jobbak voltak az esélyei, szóval ez is ezt igazolja. (Persze ez nem mostani szülésre vonatkozik, hanem 35-40 évvel ezelőtt).


Szóval ezt nem olyan látványosan kell elképzelni.

2011. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
igaz
2011. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Ja és külsőleg is hamarabb kezdenek érni.

A testmagasság a legjobb példa. A lányok nőnek először nagyot, sokkal hamarabb, mint a fiúk, utána fél év és a fiúk a magasabbak.

2011. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
4%
ez igaz, de hamarabb is lesz belőlük lógó csöcsű szottyadt banya pár évvel mint a pasikból...
2011. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen :)

De ez nem a korán érés miatt van, hanem a sok szemét miatt, amit némelyik nő magára ken. Azzal öregítik magukat a legtöbben, hogy fiatalabbnak akarnak látszani.

Egyébként van igazság abban is, amit te mondtál. A férfi 50 évesen is gyönyörű tud lenni, de egy nő már sokkal kevesebb eséllyel. Persze van kivétel.

Viszont általában nálunk idősebb párt választunk :)

2011. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Gondolj csak bele, már gyerek korukban is családosat játszanak, olyat játszanak, ami jó eséllyel be is fog következni, de mi? Én pl űrhajósat, cowboyosat játszottam kiskoromban, ami semmilyen mértékben sem függ össze a mai helyzetemmel. Ők már általános iskolában várják a közép sulit, mi le sem szarjuk. Nekik középiskolában 16-17 évesen 20-21 éves barátjuk van, nekünk meg általában fiatalabb.
2011. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ez általában igaz :D De én soha nem babáztam :D Ami azt illeti kommandósat játszottam a szomszéd srácokkal. Jó is voltam benne, engem nehéz volt eltalálni :D

Mondjuk nem is akarok gyereket, sosem volt ez vágyam, engem ilyennek dobott a gép :) De ettől még ugyanúgy igaz volt rám a többi, a testi fejlődésbeli dolgok, a kamaszlázadás, stb.

2011. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jó ez előfordul, hogy másabb játékok vonzottak, de ez annyira nem jellemző a lányokra. Különös de ez létezik fordítva is. :D Nekem 11.-ben volt egy fiú osztálytársam, aki babázott :/ Nem vicc hordta suliba a babáit és különböző pózokban lefényképezte őket, de azok a babák valami horrorisztikus áron voltak, de ettől szerintem ez egy kicsit ratyi.
2011. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát, vagy csak mániás.

Van, aki gyűjti a babákat.

2011. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!