Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 15 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves fiú vagyok és beleszerettem egy velem egyidős lányba, akit csak látásból ismerek és félek hozzá közeledni. Hogy bátorodhatnék fel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Keress egy közös ismerőst és kérd meg, hogy hozzon össze titeket.
2010. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

ha csak látásból ismered nem lehet nagy gond oda menni :) nem veszithetsz semmit:) ha már a nevét megtudod jó vagy mert akkor myvip/facebookon megtalálhatod és úgy sokkal egyszerübb az egész kezdés:)

F/18

2010. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D ismerős a helyzet! Én is csak azt tudom mondani mint az előttem szólók.

keresd meg az ismerőseit és építs ki velük jó kapcsolatot ezáltal közelebb kerülsz a kiszemelthez. Ha már tudod a nevét az nagyon jó, mert akkor rátudsz keresni az iwiw-en vagy a facebook-on, aztán már megvan valszeg az msn címe is.

2010. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

kérdezd meg tőle h "leszopsz?" ha azt mondja h igen akkor kedvel

16/F

2010. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok... bár a haverok nagyon nagy bátorítást adnak, persze nem az ilyen suttyók.. Egy jó haverom buszvezető, a buszon szoktak lenni jó csajok, mostmár megszólítom őket simán, de anno sokat kellett bátorítani..

segítek szívesen, akár személyesen, akár MSN-en.

2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valahogy keresd meg iwiw stb, de ha sehogy sem megy szedd össze a bátorságodat basszus és menj oda hozzá, hogy már régóta figyeled, és nics kedve-e találkozni veled, meginni egy kólát, stb ergó megismerkedni veled. Ja és dícsérd meg milyen szép, jó a haja stb... Bátorság!!!!!!! A lányok nem csk külsőre itélnek, hanem, hogy mennyire biztos magában a fiu! Én is sokáig beszari voltam és mindig ugy lett barátnőm, hogy odamentem hozzá és az esetek nagy százalékában bejön!
2010. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én meg pont azt tanácsolom h NE a neten keresgéld meg és msnezni kezdjetek mert az nem célravezető, először élőben beszélj vele és utána kérd el az msnjét (v nézd meg fb-n, stb.)

odamenni meg akárhogy oda lehet, a lényeg h bízz magadban, és ne félj attól h elküld, mert ha így teszel akkor nem fog :)

hajrá, majd írd meg h sikerült ;)

16/F

2010. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!