Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz hogy a lányok érettebbek...

Igaz hogy a lányok érettebbek mint a vele egyidős fiúk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a legtöbb esetben igaz. Én magamból indulok ki. Én 18 évesen már sokkal felelősségteljesebb és reálisabb voltam, mint az akkor 24 éves barátom. A fiúk hajlamosak az álmodozásra és sűrűn érdektelenek. Ami pedig a játszást illeti, lány léttemre soha nem babáztam, én mindig rablós/rendőröst játszottam a szomszéd fiúkkal, valószínűleg azért, mert én voltam az egyedüli lány az utcában és alkalmazkodnom kellett. :D Egyébként barátnak nagyon jók a fiúk, akik velem egyidősek, de kapcsolatra mindig is az idősebb korosztályt preferáltam. Próbáltam már velem egy időssel is, de nem működött a dolog.
2011. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem igaz. Ennek semmi köze a valósághoz. Mert a valóságban a lányok ugyanolyan érettek, mint a velük egyidős fiúk. Külsőleg sem kezdenek hamarabb érni a lányok.


Ha megnézel egy gimis első osztályt, akkor egyértelműen látszik, hogy ugyanolyan érettek. Ugyanakkor kezdik el a kamasz baromságokat.


10:52

A testmagasság a legrosszabb példa a te állításodra. Viszont arra, hogy a lányok ugyanakkor érnek, mint a fiúk, ezt a testmagasság is jól példázza: a fiúk és a lányok egyformán növekednek, de a lányok nem nőnek magasra, ezért hamarabb megállnak a növésben, vagyis hamarabb elérik a végleges magasságukat. A fiúk magasabbra nőnek, ami értelem szerűen tovább tart, ezért később érik el a végleges magasságukat.


10:58

"Viszont általában nálunk idősebb párt választunk"


Ez is egy jó bizonyíték az éretlen lányok gondolkodásmódjára. Sokan azért választanak idősebb párt, hogy fel tudjanak vágni vele a barátnőik előtt, van pénze, stb.

Az a lány, aki érett és komolyan szerelmes, az nem tesz olyan kikötéseket, hogy csak idősebb legyen a párja.


10:59

Nagyon nagy baromságot írtál. Ráadásul magadból indultál ki.


Az, hogy a lányok babáznak, a fiúk meg kommandósat játszanak, az nem érettség kérdése! Az meg hogy ki várja a középiskolát, az egyéni kérdés.

2011. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Külsőleg hamarabb fejlődnek a lányok, mert őket előbb eléri a pubertás kor. Ez így van. Pl egy 11-12 éves lányon már megfigyelhetőek a nőiesedés jegyei, de egy ugyanilyen korú fiún még egyáltalán nem látom, hogy érne. De ez csak külsőleg igaz, értelmi szintre nem, hiszen ugyanazt tanulják a suliban.
2011. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Testileg hamarabb érnek, szellemileg egyáltalán nem. Az valóban igaz, hogy érettebnek akarnak látszani (idősebb barát, kihívó öltözködés, sminkelés, felnőttes holmik) mert versenyhelyzetben vannak. De értelmileg-érzelmileg ugyanolyan éretlenek. Ha meghallgatsz egy-egy beszélgetést nálad néhány évvel fiatalabb fiú és lány társaságban, kiderül, hogy nem érettebbek.
2011. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2011. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12:27

Testileg sem fejlődnek hamarabb a lányok. Ugyanakkor érik el a pubertáskort, mint amikor a fiúk.


Ugyan mik azok a női jegyek, amiket te már látsz?

2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A nagy szája! :D
2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2011. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

21:31

Ez alátámasztja amit írtam.

2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Oké, én viszont nem olvastam, amit írtál bocsi, csak láttam, hogy kérdeztél. :)

Ebben benne van, hogy a lányok nemi érése korábban kezdődik, ez nem a testmagasságra vonatkozik.

2011. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!