Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel töltöttéket? Hogy telt...

Mivel töltöttéket? Hogy telt a szentestétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Köszi, nagyon jól el vagyok itt, ezen az oldalon!
2011. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Szent délután volt, a 2 idős nagymama miatt. :)

Megebédeltünk, jó alaposan kitömtük magunkat mindenféle földi jóval, majd kis beszélgetés, ez az, ajándékozás, kb. 1 órája mentek el, most jön a pihenés, filmezünk, játszunk párommal.

2011. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
délután rokon látogatás(papa mama gyerekek) most itt van a lányom és az unokatesója ,zavarom őket fürdeni mert késő van ,ja és nem mellesleg rendesen odalőttünk a kajáknak.Puszi.
2011. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem volt túl jó.


Az ajándékomra azt sem mondták, h b+, amiket én kaptam, tetszenek, csak kiderült számomra, h nem ismer senki - még apa sem.


Közös vacsi, beszélgetés nem volt, ki-mit talált, azt evett (én semmit), aztán híradó, majd apáék tv, mostohaöcsémék gép, én GYK.

2011. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most jutottam géphez, már lazulás van. Reggel már vidáman keltem, megszoptattam a babám, elsétáltam megvásárolni azt, ami még hiányzott, addig apucijával ők még aludtak. Aztán szép közös ebéd férjemmel, míg a kicsi aludt. Utána ő is kapott magának való ebédet, és közösen sétáltunk egyet babakocsistul a szállingózó hópelyhek közt. Hazaérve a kicsi sajna felébredt, de még így is sikerült megfőznöm időre, mert férjem lefoglalta. Mire kész lett a vacsora, pont bealudt, mi pedig ünneplőbe vágtuk magunkat, és megvacsoráztunk, beszélgettünk. Majd ünnepélyesen a fa alá tettük a babát, mert idén ő volt az ajándék :) Közös fotózás után (időzítős beállítással) levedlettük az ünnepit, apa babázott, én elrakodtam, rendet tettem. Majd már kényelmesen leültünk, beszélgettünk, gépet kapcsoltunk, és beszélgetünk a barátainkkal is, nekik hogy telik az este...
2011. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk kicsit "fura" volt most ez a nap, mégis azt gondolom, évek óta ez volt a legjobb szenteste.


Délelőtt még ajándékokat vettünk tesómmal, mama meg anyukám folytatták a tegnap megkezdett sütögetést. Ebédre mindenki evett valamit, aztán behoztuk a fát, amit tesóm feldíszített. Voltak anyu testvéréék is közben itt, majd miután elmentek ajándékoztunk. Utána még kimentünk a temetőbe papámhoz, majd vacsi. Ma nem főztünk különösebben, majd holnap lesznek a karácsonyi kaják. Most a többiek tévéznek, de én nem szeretek, úgyhogy GYK. Várom, hogy párom hívjon és alszom.


Tudom, ez így fura, de sajnos az utóbbi években nem igazán jött össze normálisnak mondható szenteste. Anyám részegen ordibáló élettársa, a pénztelenség, idegeskedés mindig megfűszerezte a dolgokat.

Mostanában is sajnos rezeg a léc hónap végén mindig anyagi szempontból, úgyhogy már az tök nagy öröm számomra, hogy a karácsonyi pluszköltségeket bele tudtuk kalkulálni.

Plusz ma senki sem veszekedett nálunk, ami szintén "csoda". Nem volt részegeskedés, ordibálás, mindenki segített a másiknak, jókat röhögtünk, egy napra olyanok voltunk, mintha minden rendben lenne a családunkban.

2011. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy szép estétek volt!

(Végre egy olyan jelentkező, aki bolgod!)

Olyan jó ilyenről is olvasni, hallani!

2011. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!