Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki hogy ki ez a...

Hogy derítsem ki hogy ki ez a valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régebben egy fiú állandóan azzal jött hogy én álnéven írogatok neki facebookon meg hasonlók. Közben megtaláltam facebookon azt az álneves valakit akiről ő azt képzelte hogy én vagyok. Egy csomó hülyeséget írt ki az adatlapjára, és a képein állatok vannak. Ismerősnek jelöltem, ő visszajelölt. Most éppen facebookon beszélgetek vele de nem tudom hogy mit kérdezzek tőle amiből ki tudnám deríteni hogy a másik miért gondolta hogy ő az én nevemben írogatott. Valaki tudna segteni? 16/L
2011. dec. 27. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg tőle, hogy ismeri-e.
2011. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Először is ne a fészbukon éld az életed.Azért regisztrált úgy ahogy ,hogy anonim maradjon.Elkezdhetsz beszélgetni vele,de ha játszani akar ő lesz előnybe,azt se tudhatod fiú vagy lány,és megvezet ahogy akar.
2011. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én csak azért akarom ezt tudni, mert mi van ha olyan ciki dolgokat mond vagy csinál a hátam mögött az én nevemben amik nem is igazak? csak ettől félek egy kicsit :S
2011. dec. 27. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha beveszik ,hogy egy anonim állatképes fészbukos az te vagy ,ott nem te vagy a hülye.. Lehet haragosod és direkt szivatásból csinálta a regisztrálást.Gondolkozz kinek áll ez érdekében
2011. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak abba bele se gondoltál, hogy most hogy az ismerőse hozzáfér minden adatodhoz? Tudja a nevedet. Hogy kivel jársz. Látja a legjobb barátaidat. Tudja hány éves. E-mail címet, MINDENT! Hozzáfér a képeidhez, és ha egy rossuzakaród az, akkor csak neki segítesz ezzel. Bárhol felhasználhatja az adataidat és a képeidet. Ha engem ilyenek jelölnek be, gond nélkül visszautasítom. Még törölheted az ismerőseid közül, de lehet hogy már késő.
2011. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Aki megad minden adatot magáról a fészbukon az meg is érdemli..Ismerősök tudják amúgy is amit kell, a többinek meg mi köze hozzá?És legtöbbször az igazi ismerős meg a fészbukismerős nem fedi egymást.
2011. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs sok adatom facebookon, én is olyan képeket szoktam feltenni amin nem én vagyok hanem valami semleges dolog. A nevemen meg a koromon kívül sok újat nem tudhatott meg rólam. nem járok senkivel.és a közeli ismerőseim meg ismernek már annyira hogy ennek nem dőlnek be.
2011. dec. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!