Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én értettem félre vagy ez...

Én értettem félre vagy ez tényleg kétszínűség?

Figyelt kérdés
"Barátnőm" írt egy félreérthető dolgot a barátomnak. Neki tetszik 1 fiú, aki a barátommal kondizik. Majd belemélyedve jobban a dologba elárulta, hogy ő bizony meztelenül lemenne abba a konditerembe, majd írta a barátomnak, hogy most a mi barátságunkat hazudtolná meg, ha megkérdezné, hogy így lemegy ő is a kondiba. Nem is kell írnom, hogy mit sugall ez a dolog. Összekaptam vele, és ő azt mondta, hogy ez csak 1 ártatlan poén és hogy gáznak és nevetségesnek tart ez miatt a baráti társaság.
2011. dec. 28. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem értettem mit akarsz
2011. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg a kérdést érthetően, mert így nem tudjuk, mit szeretnél megtudni.
2011. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ő poénkodásnak fogta fel, de azt sugallja, hogy dugna vele.
2011. dec. 28. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem NEKED vannak gondjaid a magyar nyelv értelmezésével,mert rajtad kivül senki nem értette igy.
2011. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!