Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked hogyan változott meg az...

Neked hogyan változott meg az életed mikor elballagtál az általános iskolából?

Figyelt kérdés

Itt most a népszerűségi dolgokra vagyok kíváncsi nem pedig a család, tanulás témára.


Az általános iskolát és a középiskolát hasonlítsd össze..


Melyik helyen hány barátod volt?

MElyik helyen voltál népszerűbb?

Mit gondolsz miért voltál/vagy népszerűbb az adott helyen?

Megjátszottad-e magad a népszerűségért?

Elégedett vagy-e?


kort, nemet is!


2011. dec. 28. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

1 volt 3 lett (ezek a jóbarátok)

Középsuliban népszerűbb voltam de igazából sohasem tartoztam a trendi körbe.

Azért voltam talán ott népszerűbb mert középsuliban klikkek voltak melyek jobban figyeltek a tagjaikra.

Nem játszottam meg, pont lesz*rom h mit gondolnak rólam.

Nem vagyok elégedett mert nem elég a fizum :\



22F

2011. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általánosban nem voltak nagyon barátaim, középsuliban lett elég sok. Általánosban nem voltam népszerű, sőőőt, sokan piszkáltak a felsőbb évesek közül, középsuliban semmi ilyen nem volt, csomó haverom/ismerősöm lett.

Valószínűleg azért, mert az általános sulim egy sznob-gyűjtőhely volt, én meg olyan kis félős voltam. Aztán 8. utáni nyáron kicsit jobban kinyílt nekem a világ, így mire középsuliba mentem már sokkal beszédesebb, közvetlenebb voltam. Meg mert a középsulim a legjobb az országban, főleg emberi összetételt nézve!! Ezt ki merem jelenteni :) Meg sosem játszottam magam egyik helyen se, nem volt szokásom sohasem. A középsulival elégedett voltam, lett sok haverom, barátnőm, bulizótársam, és pasit is szedtem fel a 4 év alatt :D :D


20/L

2011. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez hülyeség, mert a környezettől is függ hogy kinek hogy változik a népszerűsége. Lehet hogy valaki általános iskolába tök népszerű volt, persze hogy az volt hisz velük ''nőt'' fel, de szinte minden középiskolában vannak bunkó,erőszakos emberek, akik secperc alatt megalázhatnak valakit.
2011. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves 2.! hova jártál? (van egy tippem..:) )
2011. dec. 28. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Általánosban istencsászár voltam, középsuliban egy nulla. Eléggé bánom, de így alakult. 20f
2011. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általánosban alig volt barátom, meg eléggé ki voltam rekesztve. Középsuliban sok barátom lett, az összes oszt. társsal jóban vagyok. Gimiben sztem mindenki sokkal érettebb ezért vagyok "népszerűbb". Sosem játszom meg magam.

17/f

2011. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

általánosban a fél osztály utált, amiért jól tanultam, ők pedig nem. voltak 'nagyon jó' barátaim, de lényegében kiderült, hogy kamu az egész és csak álszentkednek, tehát nagyjából egyedül voltam.

most a gimiben viszont vannak tényleges barátaim, nem sokan, de nem is kevesen. rajtuk kívül persze sok emberrel vagyok jóban, de vannak, akiket még haverság szintjére sem sorolnék ennek ellenére.

sohasem játszottam meg magam a népszerűségért, nem vagyok az a típus, akit ez egyáltalán érdekelne, jobb szeretek meghúzódni a háttérben.

elégedett vagyok, aha.


szerintem az én esetemben arról van szó, hogy egyre idősebbek vagyunk, felnövünk. általános iskolában a 7-14 évesek gyerekeknél ritkább egy őszinte, kétoldalú kapcsolat. meg az emberek szépen kinőnek (jobb esetben) abból, hogy csak úgy utáljanak valakit. gimnáziumban már valamiért mindenki értékeli azt, ha annak a hülye strébernek van házija.


17/L

2011. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen meg szerintem az általánosban együtt növünk fel, már az elején megismerkedünk, és 7 évesen kevesen gondolunk arra hogy "most szeretni fognak?" "most népszerű akarok lenni" és így "megszokjuk" egymást és mindenki magát adja..

az új suliban meg mindenkibnormális akar lenni és azt akarják hogy szeressék, stb.

2011. dec. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!