Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Látta tegnap valaki a Határ...

Látta tegnap valaki a Határ úton ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Tegnap délután 13:35 perc körül a metró felé sétált, a 66-os busz megállójánál sétált el. Olyan volt, mintha összeverték volna. Szakadt ruha volt rajta és az egész arca véres volt. Sokan röhögtek rajta, már arra gondoltam, hogy valami vicc, csak én nem látom messziről, hogy csak festék van rajta...


Tudja valaki, hogy mi volt ez? Kamu volt?


2011. dec. 30. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ide raktam a kérdést, csak nagyon fontos lenne tudnom. Lelkiismeret-furdalásom van, amiért nem mentem oda..
2011. dec. 30. 13:03
 2/11 anonim ***** válasza:
ez Budapesten volt?vagy merre?
2011. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Bp-en van a Haát ut ahol 66os busz jár.
2011. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, Budapesten.
2011. dec. 30. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Párizsban is van metró.
2011. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Lehet,h jól tetted ,h nem mentél oda. Sose tudni, a férfi hogy reagált volna,nagyon sok agressziv ember van. Legegyszerűbb és legbiztonságosabb,ha ilyenkor kihivod a rendőröket.

2011. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, szegény férfi...Miért nem mentél oda? Nem kell félni attól, hogy mit szólnak a többiek. Látszik rajtad hogy lelkiismeretes vagy, amiért bánt, hogy nem mentél oda. De így sajnos lehet hogy nem látod többet.

Én kisvárosban élek, de egyszer nálunk is volt egy hasonló eset, egy hajléktalan arcát verték véresre helyi keményfiúk. És az egyikpanelház ablakán kinézett egy néni, meglátta, összapakolt gézt, meleg vizet, fertőtlenítt, lement, és szépen lekezelte, nem érdekelte, hogy hányan nézik meg őket. Ezt én is ablakból láttam, de elsírtam magam, olyan megható volt.

2011. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából féltem is, eltalálta az egyik válaszoló. Lehet, hogy megütött volna, vagy ilyesmi.. Nem volt bizalomkeltő ember..
2011. dec. 30. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
A szakadt, elhanyagolt külsejű, hajléktalan emberek nem is bizalomgerjesztű külsejűek. De belülről mégiscsak emberek. Nem volt bizalomgerjesztő az a férfi sem, akit a néni ellátott (ja és kaját is vitt le neki), de nagyon hálás volt.
2011. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja...akkor mondjuk az is lehet, hogy okot adott rá, hogy megverjék.

De azért ennyire..azért sajnálom.

2011. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!