Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak egy gyerekkel...

Ha valaki csak egy gyerekkel akart magához kötni egy férfit, miért lepődik meg ha otthagyják?

Figyelt kérdés
Főleg,ha tudja, hogy nincs jövőjük. Vagy az mozgatja, hogy a férfinek sok pénze van? Ezek a nők nem vágynak igazi családra, akik önszántukból vannak együtt sokáig? És ha megbízik bennük a férfi, hogy ők szedik a fog.gátlót, miért élnek vissza vele?
2011. nov. 22. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

A férjem exfeleségének bejött. 15 évig bírta, bár már az esküvőn a vészkijáratot kereste.

Viszont a lányát nagyon szereti, úgyhogy ennyiből megérte végül is.

2011. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Sok keserűség van a kérdésedben. Sajnállak, hogy így tudsz csak gondolkodni.
2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudhatjuk. Én nem tudok így gondolkodni, mivel nekem nem kell mindenáron gyerek, de gondolkozzunk.

szerintem ez nagyrészt félelemből vagy önbizalomhiányból teszik ezt egyes nők.

-csaj szerelmes a pasiba és fél hogy nem lesz ilyen már.

- a nő 30 feletti és talál egy jó partit és fél hogy ilyen már nem lesz több.

- a pasi nagyon gazdag és a nő pont "ilyet" keres, aki biztosan eltudja nevelni.


Általában ezek a nők mindig kapaszkodnak mert félnek hogy nem lesz többet ilyen szerelmes/nem ilyen jó pasija/nem lesz ilyen jó egzisztenciájú...stb....

2011. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Aki ennyit kockáztat, biztos lehet a dolgában.
2011. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbb nő sajnos sunyi.
2011. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sokan nincsenek tisztában vele, hogy a pasinak ők csak egy megállók. Sokan komolynak gondolják a kapcsolatot, mivel a pasik többsége kényelmes és benne marad egy rossz kapcsolatban is, amíg nem jön jobb. Általában akkor borul a bili, ha a nő terhes lesz.Gondolom a nő úgy van vele, hogy később örülni fog a férfi, csak hát az inkább már lelép.
2011. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Az iylen nőket hívják hézagtöltőnek.És sajnos annyira ostobák hogy nem veszik észre hogy ők csak szamarak,amig nem jön a ló.A legtöbb férfi egy szakitás után keres egy szamarat majd szamaragolva keresi a megfelelő lovat,lásd tele a gyakori ahol nők irják hogy a párjuk társkeresőzik stb.Na aztán ha megjenlik a ló a szamár megy a levesbe,,és ha már épp terbe is esett,hát akkor gyerekestül megy a levesbe.Mert a f*sziknak csak kellett valaki aki kitölti a lukat,és a hézagtöltő barátnők olcsóbbak mintha prostikat fizetnének,és még bejáróként is funkionálnak.Sajnos akármennyire is megalázó ez sok nőnek ,ez így van.
2011. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
.
2011. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Én ilyennel még soha nem találkoztam, ez olyan, mint az ufo-k. Beszélünk arról, ami nem létezik.
2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!