Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes kezelni a férfit/...

Hogy érdemes kezelni a férfit/helyzetet?

Figyelt kérdés
A srácnak előttem egy sokéves kapcsolata volt. A szakítás annak idején nagyon megviselte. A minap beszéltem vele, hogy a kettőnk kapcsolatát tisztázzuk, szerintem olyan mintha járnánk, de véleménye szerint ez még nem az, több, mint barátság, de nem tudja jobban behatárolni. Azt mondja, az előző kapcsolata után benne meghalt a szerelem, úgy érzi, ugyanakkor nem zárkózik el az elől, hogy 2 hét, 1 hónap vagy félév után, de belém szeressen. Találkozgatunk, együtt töltjük az időt, jól elvagyunk. Azt mondja más lány nincs ilyen minőségben az életében. Viszont jólesik neki, hogy több lány is a közösségi oldalakon vagy diszkókban tudtára adja, hogy bejön nekik. Azt mondja, ez önbizalmat ad neki. Mert ilyen neki annak idején nem volt, amikor az előttem levő lánnyal volt. Az az 5 év a flörtölésekben kimaradt és gondolom most jólesik neki pótolni. Ugyanakkor azt mondta, nem akar tőlük többet. Tudom, hogy csalódott a lányban, de attól nem mindegyik lány olyan. Megértem, hogy ahhoz idő kell, hogy lezárjunk egy kapcsolatot, főleg, ha ilyen hosszú. Sőt, alapjáraton azzal sincs gond, hogy bejön a csajoknak. Ez tök jó, tényleg pozitív visszajelzés neki. Csak nem tudom, hogyan tovább. Azoktól a lányoktól állítólag nem akar semmit. Szerinte mi nem járunk, ugyanakkor nem is barátként kezel. Van értelme várni rá vagy tenni bármit? Most 28 éves.
2011. nov. 28. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Elmondta hogy mi van.Megértetted.Akkor meg mi a baj? Ha egy férfi flörtöl az már bűn?
2011. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne nagyon várj rá.Egy férfi ha akar egy nőt akkor mindent megtesz érte és érezteti,hogy valami elindult benne és nem nyihog a kis érzékeny lelkére hivatkozva.Kicsit fujj visszavonulót.Ha keres és közös progikat szervez akkor rendben van de ha te ugralsz körülötte és állandóan hívogatod,megette a fene.
2011. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sadra: nagyon szépen köszönöm a tanácsaid.
2011. nov. 28. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
hát,én nem azt mondom h ne várj rá,de neki most idő kell és az h összeszedje magát.ha egy pasi őszinte hozzád akkor ne gondold h a szavai mögöttes tartalmat jelentenek, valami kódolt üzenetet, hogy "padlón vagyok, de kérlek ments meg vagy várj rám mert te vagy az igazi".azért mondja h még nem jártok mert nem tekinti járásnak, nem akar magához olyan közel engedni.és ha az exe még az önbizalmát is leépítette akkor nagyon is nagy esély van rá h elkezdjen flörtölgetni meg csajozni,hiába mondja most még h nem akar tőlük többet.gondolj bele ha te lennél ő, te sem azért mondanád azt a pasinak h sztem még csak nem is járunk,mert valami csalafinta módon arra akarod buzdítani h küzdjön érted, inkább felkészíted vele őt arra ha esetleg másnál kötsz ki.sztem ezt fejezd be ami köztetek van,de maradj a közelében, mint barát, és ha látod h már túl van a nehezén és képes is és akar is komoly kapcsolatot,akkor környékezd meg.elvégre a vonzódás megvan, de szted ha össze is jönnétek, meddig tudnád tolerálni a csajokat?főleg ha neki ez még tetszik is?
2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Férfiakról nehogy már egy nő adjon tanácsot...
2011. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik: köszi neked is.

A volt csaj nem építette le az önbizalmát, csak neki se volt lehetősége arra, hogy tovább építgesse, mert mindenhova együtt jártak. Én tényleg megértem őt, csak ez meg nekem rossz már így. Mikor együtt vagyunk, olyan velem, mintha járnánk, látom rajta, hogy jól érzi magát, aztán meg letagadja, hogy járnánk és ha valaki rákérdez, mi van köztünk, azt mondja: nagyon jóban vagyunk. De ez meg olyan semmilyen. Nem sejteti, hogy több is van a háttérben. :(

A kapcsolatának bő két éve vége, eleinte sokat szenvedett, de mára már úgy tűnik, kilábalt belőle. És ő próbálkozott nálam, nem én nyomultam rá. Igazából arra is gondoltam most az utolsó mondatodnál, hogy lehet azért nem akar kapcsolatot, mert akkor fel kellene hagynia a flörtölgetéssel? Ami viszont jólesik neki. És hát én ott vagyok mert azért kellek neki, de csak ebben a minőségben, hogy nem mondjuk ki azt, hogy járunk. Bár ez csak feltételezés...

2011. nov. 28. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a pasinak nem kell komoly kapcsolat. Ha Te ezt elfogadod, és így jó neked, akkor így maradtok, de nem számítanék rá, hogy ő nagyon sokat változna a közeljövőben.
2011. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem akar tőled többet. persze, nem zárja ki a lehetőséget, talomban tart, de valójában ahogy előttem is írták már, az a valószínűbb, hogy a végén más mellett köt ki. épp ezért nem nevezi párkapcsolatnak, ami köztetek van, ezért nem vállal mások előtt. így nem lesz felelős azért, ha vége lesz, mivel ő nem áltatott, nem ígrt semmit, nem csapott be. ne érts félre, nem gondolom, h genya volna, egyzerűen csak nem lobbant szerelemre irántad, másra vágyik és mást keres, de ezt nyilván nem mondja a szemedbe és amíg meg nem találja, hát sokkal jobb neki a társaságod mint a teljes egyedüllét. nem akar ő bántani téged, csak nem esett beléd. veled sincs baj, ettől még lehetsz nagyszerű személyiség, vonzó csaj és jó eséllyel hamarosan meg is éled majd a szerelmet. de nem vele :(
2011. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a kölcsönös szerelemmel kezdődik a párkapcsolat, bármennyit nevetnek együtt a felek vagy bármennyit sétálnak kézen fogva.
2011. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez eléggé fura, hogy már két éve szakítottak, és még mindig erre hivatkozik, ennyi idő alatt azért túl lehetne már lépni, ha pedig nem, akkor valószínűleg még mindig kellhet neki az előző barátnő... vagy az egész csak egy ürügy ahhoz, hogy veled miért nem jár.

Bár szerintem alapvetően nem rossz indulatú, meg nem akar direkt kihasználni vagy ilyesmi, de gondold át, ez neked jó így? Elég? Ha nem, akkor ne várj rá, szakítsd meg vele a kapcsolatot, aztán várj, hátha mégis rádöbben, hogy beléd szeretett és összekapja magát. Ha ez nem történik meg, akkor valószínűleg nem jelentettél neki sokat és később se lett volna túl sok esélyed, hiába vársz rá.

Ez oké, hogy jó esik neki a flörtölés, nincs ezzel semmi gond, viszont aki komoly kapcsolatra vágyik, annak nem ez az élet nagy öröme, hogy hány csajjal flörtöl.

Én a helyedben nem hagynám, hogy játszadozzon, mert bár őszintén elmondja mi a helyzet, mégis csak játék ez az egész, nem? Elvégre úgy kezel, mintha járnátok, ez valamilyen szinten hitegetés, még akkor is ha az ellenkezőjét mondja.

egyébként pedig, ha ezt érzi, hogy valami kimaradt, mert ezzel a lánnyal volt 5 éven át, és most sok új lány tetszésére van szüksége, akkor nem fog veled kapcsolatba lépni, vagy ha mégis, valószínűleg melletted is folytatná a flörtölést, ami ha téged nem zavar, akkor nem baj.

2011. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!