Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennél egy férfit...

Komolyan vennél egy férfit akinek 2 gyereke van már 2 nőtől?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk(élünk) együtt, de sokszor elbizonytalanodom, hogy kell-e nekem ez a stressz. Igaz egyik gyerek sem volt tervezett, az elsőnél még ő maga is gyerek volt, 17 éves,a másodiknál meg rászedték, a pénze kellett volna (ami a deviza miatt el is úszott). A nagyobb gyerekkel nem sokat foglalkozott, szerinte nem volt meg a közös hang, a másodikkal meg folyton együtt lenne ha tehetné, mindent szeretne bepótolni, amit az elsővel kihagyott. De én nem látom a részemet az egészben. Terveztük hogy összeházasodunk, de nem tudom tényleg akarom-e.

Olyan mintha ők ketten lennének egy egység, én meg nézhetem kívülről, ezt a közös gyerekünkkel kéne megélnünk. És persze ez gonosz amit mondok, mert neki ő a gyereke, de így mi jut majd annak a gyereknek, akit majd tényleg akart is meg tervezett is.

Hogy lehet lemondani arról, hogy a párunkkal megéljük azt, amit a normális gyerek nélküli párok évekig tapasztalnak, hogy egymásnak a legfontosabbak?


2011. dec. 21. 09:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

Őszinte leszek.Én semmi pénzért nem terveznék jövőt ilyen emberrel..Aki kétszer lelépett az harmadszor is simán lelép,és a gyermek sem tartja vissza(ezt látjuk)

Ne haragudj,de egyrészt felelőtlennek,és butának tartom hogy nem volt esze fiatalon megfelelően védekezni,és nekem tuti nem tudta volna bebeszélni,hogy a második babánál rászedték.Tudod a gyerekcsináláshoz két ember kell..

2011. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem látom benne a családcentrikusságot...Szóval nálam felejtős lenne.Meg amúgyis 2 gyerek és most vagy neki te,mit vársz tőle?Szerintem jobb ha semmit....
2011. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%
És csak a férfi lehet hibás, hogy szétment mindkét családja? Annyira bírom az ilyen nőket, akik rögtön a pasiba látják a hibát! A feleség még véletlenül sem lehet hibás!?
2011. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
35 éves nő vagyok nincs társam, pont ezért mert csak gyerekeseket találok. Nem kell nekem egy olyan férfi aki hétvégén hozza a gyerekeit, akikhez nekem semmi közöm, de főzzek rájuk, vágja jó képet akkor is ha rosszak, viseljek el mindent, úgy hogy semmi közöm hozzájuk. És a fickó fizetése egy rész elvándorol gyerektartás címén. Én is érzem azt, hogy azok a közös érzések, vágyakozások a közös gyerek után, az elveszik, mert max. csak nekem új, izgalmas vágyakozás mivel neki van gyereke. Ő már ezt megélte, nem velem fogja megélni először. És igen, mi jut majd a közös gyerekünknek? És mivel neki már van kettő, nekem csak egy lehet, mert nincs már 4. gyerekként rá pénz. Csak vesztes lehetek egy ilyen kapcsolatban. Tudod mit gondolok? Menjen vissza az előző feleségeihez, vagy menjen olyan nőhöz aki ezt a helyzetet nem látja át, vagy meddő akinek nincs más választása. Igen, biztos gonosz vagyok én is, de gondolkozom.
2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Hát egy biztos: HA együtt akarsz vele lenni, el kell fogadnod, hogy neki két gyereke van, és ők mindig az első helyen lesznek. (Ez így normális, és persze vonatozik majd a közös gyerekeitekre is.)

De, ha téged ez zavar, vagy nem akarod, hogy a közös gyereketek is "ebben a sorban" álljon (akár anyagi, akár más szempontból), akkor még most jobb hagynod a dolgot, mert különben folyton csak idegeskedni meg csalódni fogsz...

2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtünk, nem ismerkedés céljából, hanem egy társaságban, majd ott rendszeresen láttuk egymást, beleszerettem, aztán utána mondta el hogy ez a szitu.

Ami nagyon bosszant az az, hogy mindenben passzolunk, habitus, tervek, célok, a hobbinkat együtt űzzük, együtt sportolunk, és utazunk el miatta, ez lehetne egy álomkapcsolat. DE! Ő nem figyelt oda korábban és kétszer is hibázott, emiatt nekem már nem lehet olyan életem, mint aki gyerektelennel kezd. És a közös gyerekeinkre se lesz annyi ideje, a pénzről meg ne is beszéljek, havi 60 minusz, ráadásul a második gyereke anyja egy kiszámíthatatlan személy, ha olyanja van, csak lepasszolja a gyereket egy hétre, volt hogy elköltözött volna a gyerek nélkül. És fáj, hogy az izgalmas dolgokat nem az ÉN gyerekemmel élné át először, ahogy kislányként elképzeltem... És tényleg annak van igaza, aki elve össze se jön gyerekessel, de én már ezt elrontottam.

2011. dec. 21. 09:48
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekes férfi nem kell a nőknek, de a gyerekes nő kelljen a férfiaknak!? Ezt a felfogást felháborítónak tartom. Én is ismerkedek egy nővel, akinek 3 gyermeke van. Most én is mondjam neki, hogy nem kellesz, mert van 3 gyereked?
2011. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
47%
ÚRISTEN! Ezen az oldalon olyan megkeseredett nők vannak! Bezzeg ti kiabáltok a legjobban, ha egy gyermekes nővel nem akar egy férfi sem kezdeni! Látszik, hogy nem vagytok édesanyák és őszintén szólva nem is kellene, hogy azok legyetek! Minden gyermekkel/nővel máshogy éli meg a férfi a terhességet..Ha ezt a két gyermeket ő nem tervezte, akkor pláne más egy tervezett baba! Kizárólag egy önző nő képes azt mondani, hogy más gyerekével ő nem fog szívni..Nekem nem lenne "szívás" más gyermekre főzni, nem Ő tehet arról, hogy hülye, felelőtlen szülei vannak!
2011. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy állandó szöveg pasiknál, hogy mert rászedte az exe... Sógornőm férjének is van előző kapcsolatból egy nagy fia, ott is az a szöveg, hogy a nő rászedte. Ezért büntetésből nem is foglalkozik vele, a gyerektartást fizeti kelletlen, de pária az a kissrác a szemükben.

Egy munkatársam mondta, vele is próbálkozott egy exe. Mikor már kezdett tönkremenni a kapcsolat, a csaj felvetette a gyerekdolgot. Voltak 20 évesek... A srác tett róla, hogy biztos ne lehessen gyerek, csak gumival volt hajlandó szexelni.

2011. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
32%

"mindenben passzolunk, habitus, tervek, célok, a hobbinkat együtt űzzük, együtt sportolunk, és utazunk el miatta, ez lehetne egy álomkapcsolat."


Szerintem ez kevés...

Neked mik a céljaid,terveid egy életben?Hány éves vagy???


Ha van még 2-3-4 éved arra,hogy igazán megismerd ezt a férfit(vagy akár mást),akkor szerintem kár ezeken aggódni.


És itt nem az önzőségről van szó.Itt arról van szó,hogy ha jól gondolom,még csak nemrégóta vagytok "együtt",de máris tele vagy negatív érzésekkel,kételyekkel,rossz előérzettel.VAJON MIÉRT?

Mert te is látod, hogy valami nem stimmel kettőtök közt....

2011. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!