Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van az általánosítá...

Mi értelme van az általánosításnak? Lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
sokan ezen az oldalon is, ha valami bajuk van pár lánnyal, akkor az összes ribanc,és ha egy lánynak valami baja van néhány srác miatt,akkor az összes pasi szemét.ennek semmi értelme.épp mint a cigányozás,mindenki szidja őket,pedíg nem biztos hogy ilyenek lennének,ha nem bántanák őket(legalábbis a többség).engem is nemrég hagyott el a csajom, akkor én is mondjam azt,hogy egyetlen csajban se lehet megbízni?amikor a csajok felét se ismerem.hogy lehetne ezen változtatni szerintetek?
2011. dec. 30. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlanok, az a bajuk és/vagy nem látnak tovább a saját sérelmükön.
2011. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme. Ezen csak egymódon lehetne változtatni, hogy megemelni az intelligencia szintjét mindenkinek, aki így gondolkodik. Az meg ugye lehetetlen. Szóval nem.
2011. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat filóztam, de tudod az a gond ezekkel az emberekkel, hogy buták.

Nem tudnak és nem is akarnak túl látni a saját világukon, és sokkal könnyebb nekik egy kalap alá vonva mindenkit fikázni, mint a sarkukra állni és kiállni magukért.

Nagyon kevés ember tudja elviselni a rá vonatkozó igazságot - márpedig ha valakit minden csaj visszautasít annak oka van, és nem az, hogy mindenki ribi - nyilván ők sem.

Kezdetben próbáltam válaszolgatni ezeknek normálisan, de rájöttem, hogy fölösleges. Lépd át ezeket az általánosítgató kérdéseket, mind férfi mind női oldalról, nem tudsz segíteni, még akkor sem, ha jó szándék vezérel.

Majd saját bosszankodásuk közepette egyszer csak rájönnek, hogy ők a h.ülyék nem az egész világ.

2011. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanariko válasza:

végre egy értelmes ember akinek szíktás után nem ez az első dolga h a másik nemet ócsárolja úgy egészében. Ezek engem is nagyon felhúznak, oké lehet ilyet érezni (ha mondjuk vki nagyon peches és 10-ből 10 próválkozása szarul végződött) egy ideig, de nyilvánosan nem kell kimutatni. Amúgy tényleg nem lehet ezen változtatni, mindig lesznek olyanok, akik önzők, bunkók, meg... igazából nem is tudom mi lenne a jó szó... szóval ez van.

Amúgy B.U.É.K. mindenkinek:D

2011. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko válasza:
*szakítás
2011. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én speciál azt a csajt hibáztatom mindenért,akivel szakítottam,mert egy sunyi,álnok,kiállhatatlan,lusta nőszemély lett belöle.4 év járás után kb 2 hónapja lett vége,de azelején normális volt,aztán lett ilyen...na mindegy,az óta próbálkoztam pár lánnyal, és egyetlen 1 lány nem utasított el, ő csak simán azt mondta, hogy nem akarja,hogy szándékosan keressük egymást,ha véletlen összefutunk,neki az a jó.szóval nem százas.szóval osztatlan kudarc.de nem akarom fel adni.nem tettem semmi olyannal, amiért érdemes erölködni.de engem nem önt el a keserüség,csak eléggé belém ivódott,hogy senkinek sem kellek vagyis kellettem.úgy látszik nem vagyok valami jóképű...
2011. dec. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!