Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha én valamire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha én valamire azt mondom, hogy nem, akkor nem tudnak igenre változtatni?

Figyelt kérdés

Mindig abból van a vita, hogy van a barátnőm, aki akar valamit, hogy menjünk el oda, vagy menjek el vele, nekem meg NÉHA nincs kedvem, és meg is mondom neki, hogy NEM. El is mondom, hogy miért NEM, és akkor azzal nyaggat akár napokig, is, hogy de, menjek már. É n meg akárhányszor felhozza azt a témát mindig NEMET mondok, és el is mondom akár 1000x hogy miért nem akarok menni, vagy miért nem akarom, vagy akár mi.


És akár napokig nyaggat ezzel, és utána belefárd, és akkor jön a veszekedés, hogy milyen izé vagyok.


Holott én mindig megmondtam az elején, hogy engem nem lehet rávenni igenre, ha valamire egyértelműen megmondom, hogy NEM, és meg is indoklom.


Érteném a veszekedés okát, ha én olyan LENNÉK aki azt mondja, hogy JÖSSZ? és kész!


De, én nekem ha azt mondja, hogy nem akarok, akkor megértem, és kész. Ennyi volt.


De, nem ilyen vagyok.


Most ez baj?


Hogy én ha valamire NEMET mondok, arra semmivel nem tudnak rávenni?


Mert mindenkinek az jön le, hogy én vagyok a szemét...


2011. nov. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy mindenkinek ez jön le, mert az vagy!

Tudod nem csak az van amit te akarsz, ez egy kapcsolat, és ott igenis, igent kell mondani dolgokra, nem is tudom miért van még veled a lány!

2011. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem rossz tulajdonság, ha az ember határozott és tudja, mit akar. Rosszhiszeműen azt is mondhatnám, hogy manipulálni próbál, és bosszantja, hogy nem jön össze.
2011. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy leírtad, nekem is úgy tűnik, hogy te vagy a szemét. Nem vagy alkalmas párkapcsolatra, legalábbis tartósra, mert a kompromisszum készséged ZÉRÓ.


Én sem szeretem ha valamire azt mondom, hogy nem és nyaggatnak vele. Az a baj, hogy minél inkább nyaggatnak annál inkább ellenszenves lesz nálam a dolog.

De a "nem"-ek mennyiségét egészséges zinten kell tartani. Mert ha örökké azt mondod, hogy nem, akkor egy idő után a barátnőd is azt fogja mondani, de attól kezdve már szingli leszel.



21F

2011. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És mielőtt kedves kérdező azzal jönnél, hogy te mondasz igeneket, is elég egyértelmű, hogy olyan dolgokra mondod, amiket te is ki akarsz próbálni, megnézni, vagy elmenni valahova, ami az önzőség netovábbja!


2.-nak Mondom ez az tény hogy ez határozottságra utal, de az élet nem ezen területén kell ilyenfajta magabiztosságot mutatni!

2011. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtom, szerintem nem vagy szemét, mindenkinek van olyanja hogy valamit nem akar, a másik félnek meg meg kell értenie, legalábbis én ezt várnám el. és igen, kétoldalú egy kapcsolat, de ha a másik fél 0 empátiát mutat azzal sokra senki se megy. nekem ez a véleményem, szerintem semmi gond sincs azzal ha nemet mondasz.
2011. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 L.Szilárd ***** válasza:
100%
Nem vagy önző, és van tartásod. De egy tanácsot azért adnék neked. Ha valami olyan helyre hív, ami neked nem tetszik, akkor egyszer menjél el vele, hátha megtetszik, esetleg ő megtudja mutatni másképp azt a dolgot. Természetesen ha az életfelfogásod, és világ nézeted ellen vall az a dolog akkor ne menj el. Ne hazudtold meg önmagad. Az viszont nagyon jó, hogy mindig elmondod az okát, hogy miért nem.
2011. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a leírás alapján nem azt látom, hogy szemét lennél, mert azt írtad, hogy csak NÉHA nincs kedved valamire. Azt gondolom, hogy jól csinálod, sokkal rosszabb lennél, ha engednél, mert az azt jelentené számára, hogy bármit elérhet nálad, csak sokat kell nyüstölnie, és így egyenesen papucs leszel a szemében. Ugyanakkor valóban, bizonyos esetekben szükség van kompromisszumokra, de ez inkább abban nyilvánuljon meg, hogy hagyd, hogy néha ő döntsön.
2011. nov. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!