Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Hogyan tudnám ezt...

Mi tegyek? Hogyan tudnám ezt a gyűlöletet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm akivel nagyon jóban voltunk. De mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben vele. Pedig normális családja volt, egyszóval minta életet élt.) Viszont! Egy idő után rájöttem, hogy a személyiségünk egyre jobban különbözik. Pl. nős pasikra hajtott, és nagyon sokat hazudott, azért, hogy magát jobb színben tüntesse fel mások előtt. A sok hazugság hatására (és még sok egyéb kisebb dolog: pl. egyfolytában azt méricskélte, hogy ő mit adott/miben segített nekem, és én mennyit adtam neki, vagy akárhányszor találkoztunk egyfolytában csak őt kellett hallgatni, ha én akartam valamit elmondani, akkor jobb esetben mintha a falnak beszéltem volna, vagy csak simán közölte, hogy őt ez nem érdekli.) És ezek annyira betettek nekem, hogy egy idő után nem voltam hajlandó vele találkozni, amire ő berágott. De valamiért akkor is zavar, hogy én vagyok a gonosz szörnyeteg, aki leszarta őt, de nem tudtam mit kezdeni azzal az érzéssel, hogy gyakorlatilag ki nem állhatom, és kb. 5 percet nem bírtam már ki a társaságában. :/ Szerintetek mit kellett volna tennem ebben az esetben?
2012. jan. 1. 20:01
 1/2 BlackSword ***** válasza:
Felejtsd el... Az ilyenek nem társaságbeli lények... Az ember nem azért segít vagy ad, hogy kérkedjen vele...
2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejts el. Majd egyszer talán magába száll és észreveszi magát, ha meg nem, akkor így járt. Eléh, ha tudod magadról, hogy nem ta vagy a hibás és ezt fogadd el.
2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!