Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemből hogyan tudnék...

Szerelemből hogyan tudnék gyűlöletet érezni?

Figyelt kérdés

Szerelmi csalódás miatt kérdezem és normális válaszokat szeretnék kérni, mert vagy el tudom érni hogy megútáljam vagy inkább meghalok!

Előre is köszönöm


2011. máj. 11. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag csak egy hajszál választja el egymástól. A gyűlölet sem jó, és valamennyire benned is van, ha nem is gondolod, hisz csalódtál.

De amire te vágysz, az nem a gyűlölet, hanem, hogy el tudd felejteni. Na, sajnos ez nem jön egyhamar. Kitartást!

2011. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz meghalni. Sajnos a szerelmi csalódásokon nem két perc alatt van az ember túl. Idővel enyhülni fog az érzelmed, de ne keresd, ne kutass utána. Nem kell megútálni sem, csak elengedni ezt az egészet, és más után nézni. Csak az idő, és ahogyan azzal bánsz fog segíteni. Az idővel bánás alatt értem, hogy nem azon sopánkodsz, hanem kinyitod a szemed és meglátsz másokat. Kicsit koncentrálnod kell erre most, és elterelni a gondolataidat. Az eszedre kell hallgass, nem a szivedre. Nem könnyű, de csinálni kell és akkor menni fog .
2011. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magától fog eljönni a gyűlölet. Mikor majd nem keres, nem hiányzol neki, le se s.zar konkrétan.. akkor majd megváltoznak az érzéseid. Én is túléltem egy ilyet. Sose hittem volna, hogy szerelemből ekkora gyűlölet tud keletkezni...
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a következő lépés, gyűlölet / harag és ha azon túllépsz, akkor közöny következik.
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb gyógymód ellentétesen cselekedni,és nem látni,és az idö! Pl:ne keresd ne nézd a képét,ne hivd ne irj neki semmi,probalj meg ugy tenni mintha nem létezne,nem volna világon....nagyon nehéz de csak 2 hetet birj ki igy,meglátod másképp fogsz látnimindent,és ha mégsem bírod és keresnéd vagy hívnád vagy ilyesmi arra gondolj hogy ez csak önkínzás,ésnem szabad megtenned!
2011. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerelmet szerelemel lehet nagyon gyorsan gyógyítani
2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyulolni, az csak energia pocsekolas. Megprobalni "elfelejteni", hat ugy, hogy ne csak a szepre emlekezz.
2011. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jó ha gyülölöd.Engem is most dobtak 2és fél év után három hete, és persze,hogy még szeretem,meg gyülölöm is és haragszom rá,azért mert igy eldobott magától,átvert.Gyülölöm mert úgy tünik olyan jól érzi magát nélkülem én meg szenvedek.De sajnos ez a kettő tényleg rokon érzés,azért gyülölöd mert szereted.De majd az is eljön egyszer hidd el...

Pont most volt,hogy azelött egy 4éves kapcsolatom volt és mikor szakitottunk még nagyon szerettem a srácot.Az is nagyon jól megvolt nélkülem,egy hét se telt el és új barátnője lett,boldog volt.

Gyülöltem ezerszer azzal nyugtattam magam,hogy egyszer majd rájön,hogy én kellettem neki,itt fog nekem sirni,én meg majd milyen jól fogom szenvedtetni,meg közömbösen elküldöm a pi.sába,hogy késő bánat...és,hogy az mennyire jó lesz.

Na ez 2hete megvalósult 3évvel a szakitás után!Pont ahogy ezerszer elképzeltem,sirt(szó szerint tökre),hogy kezdjük újra és nagyon sajnálja,azóta egy olyan lánnyal se találkozott,mint én és rájött,hogy szerinte neki én voltam az igazi,engem szeretett igazán.Szóval ott volt a helyzet amire vártam egy évig,és már egyáltalán nem tudtam élvezni,meg beletaposni.

Tök rosszul éreztem magam,meg zavarba voltam,vigasztaltam,meg finoman megmondtam,hogy ez sajnos nem fog menni.

Ez az igazi elfelejtés amikor nem gyülölöd és nem akarsz rosszat neki.Egyszerüen csak élsz tovább és ő már csak egy kedves személy a múltadból.De ehhez ha igazán szereted,sok idő kell =(

Remélem én is igy leszek most is az exemmel,egyelőre én is úgy érzem meg akarok halni,úgy szeretem,és fáj.:S

Kitartást Nekünk! =)

2011. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Nehezebb mint azt hittem:(

Utolsónak szintén kitartást!

2011. máj. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!