Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló probléma? Ha igen,...

Hasonló probléma? Ha igen, hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Folyton van valami betegségem, és egyre súlyosabbak. Ezek azért vannak, mert szerintem a szüleimtől nem kapok elég szeretet, és figyelmet. Tanácsok, hogy kell azt kezelni, hogy ne így akarjak figyelmet kapni, hogy tönkremegy közben az egészségem?
2011. ápr. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
szerintem menj természetgyógyászhoz,a legtöbb szerint a problémák lelki eredetűek,ahogy azt te is gondolod
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne természetgyógyászhoz menj, hanem pszichológushoz!
2011. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is jártam pszihóhoz de nem sokat segített,ezért mondtam inkébb a természetgyógyászt,ő elbeszélget veled a világról,én tudom ajánlani túrán a "csodadokim",nem akarok most ide nevet írni...
2011. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*turán
2011. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

már járok pszichológushoz, és azt mondta h ezt nekem kell elfogadni. csak érdekelt, hogy másnak volt-e már ilyen

2011. ápr. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!