Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem foglalkoznak velem az...

Xd012345 kérdése:

Nem foglalkoznak velem az osztálytársaim, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt kerültem új osztályba,és akkor ÉPPEN HOGY CSAK foglalkoznak velem :( Már próbáltam beilleszkedni,de egyszerűen ÁTNÉZTEK RAJTAM.Nem vesznek be semmibe,és ez egyre rosszabb nekem Mit tegyek?

2012. jan. 3. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Szard le őket te is.
2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarlak elkeseríteni,de ha két év alatt nem sikerült beilleszkedni,akkor szerintem már nem is fog!

Hány évesek vagytok?

Vajon miért nem akarnak veled barátkozni?-ezen már gondolkoztál?

Járj különórákra,amire ők is,ha járnak menzára menj te is,keress hasonló érdeklődési köröket,segíts nekik a háziban,vagy dogánál.

2012. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 11 vagyok
2012. jan. 3. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem tudom h mér csinálják ezt...mer én nem bántotam őket ha odamegyek hozzájuk csak elmennek onnan
2012. jan. 3. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet h irigyek v vmi

onbizalomhianyt is leplezhetnek igy

nemtom nkm se volt jo a kapcsolatom az osztalytarsaimmal de ahogy nott az onbizalmam es egyre nyitottabb lettem baratkoztak velem de nagyon meg kell valogatnom h kit fogadjak baratnak mert csak azota lettem "nepszerubb" miota megerosodtem szoval kell az onbizalom

2012. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Benned látnak egy olyan tulajdonságot, ami miatt kisebbségi komlpexusuk lesz, és ezzel nem akarnak szembenézni - ezért inkább elkerülnek. Szerintem az ilyen fabatkát sem érő szar alakokat inkább sz*rd le magasról. Keress iskolán kívül más társaságot.
2012. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!