Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok,...

Szerintetek hülye vagyok, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz, előre is bocsi.

Tehát a helyzet a következő:

Van/volt egy barátnőm. Ő volt a legjobb barátnőm 6 éven keresztül. Minden oké volt. 6osztályos gimibe jártunk, és ő a 2. év után átment egy másik suliba. Egy évre rá én is átmentem. Mikor én bekerültem oda, már volt egy "új" barátnője, bár inkább csak haveri szinten voltak. Bármi problémája volt, én segítettem mindenben. Melóban, tanulásban, hogy ne bukjon meg, mert én lényegesen jobban álltam jegyek szempontjából. A nyári szünetben egyetlen egyszer sem keresett, én kerestem mindig, akkor is mindig lemondta a programokat. Végül a 2 és fél hónapban EGYSZER találkoztunk. Ezután szeptemberben, mikor visszamentünk a suliba, elkezdett "összenőni" azzal a másik lánnyal, és velem egyáltalán nem foglalkozott. Olyannyira nem, hogy a szülinapomra sem akart eljönni, és nem is jött el. Ez a másik lány pedig olyanokat csinált, hogy ha ketten voltunk valahol, odajött és csak a barátnőmnek köszönt, engem pedig levegőnek nézett. Elmondtam a barátnőmnek, hogy nagyon rosszul esik mindez, mert én nem tudok róla, hogy megbántottam volna, vagy valami. Ezután bombázott a leveleivel, hogy sajnálja, hogy ilyen szar barát volt, stb. És aztán újra kezdődött ez az egész. Én eközben megismerkedtem más lányokkal is, akikkel nagyon jóban lettem. Jobban érdeklem őket, mint ezt a barátnőmet valaha is. Elkeztde ócsárolni ezeket a lányokat, hogy buták, hogy csúnyák, hogy parasztok, mert falusiak. Én pedig nem hagytam. Azóta nem áll velem szóba, nem köszön, levegőnek néz. Én úgy érzem megpróbáltam tenni a barátságunkért, méghozzá rengeteget. Nyilván itt nem tudom teljesen kifejteni.

Én látom rosszul a helyzetet?

Köszi előre is annak, aki végigolvassa!


2012. jan. 5. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 18/L.
2012. jan. 5. 19:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked van igazad. Nem érdemes ezen bánkódni, így járt, te pedig nem vesztettél vele semmit.
2012. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!