Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye? Vagy...

Most én vagyok a hülye? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Pasimmal minden nap találkozunk de csak annyi időre mig együtt megyünk suliba meg suli után max 1 órára de ennyi.. Hétvégén szoktunk együtt lenni mikor ki tudjuk használni az alkalmat.. Péntek du, szombat, vas. hétfőn együtt suliba és kezdődik előről. De most, h visszament focizni teljesen felborult az egész rend mert van, h szombaton van,h vasárnap van meccse és igy kevesebbet vagyunk együtt meg majdnem 70km-re lakunk egymástól.. Most az a helyzet, h pénteken suli után letudna jönni hozzám szombaton hazamenne meccsre és vasárnap visszajönne mert közös családi program lesz.. Neki az volt a válasza, h akkor majd lejön vasárnap.. Holott pénteken is együtt lehetnénk kihasználva h keveset vagyunk együtt hétköznap. DE NEM!! Ő jön itt a logikával meg h ő nem hülye h 1,5 órát utazzon 2x is meg ilyenek inkább elviseli, h csak vas. taliznánk és hétfőtől megint suli.. Most akkor én reagálom túl elég az az 1 nap vagy ő jön itt a kifogásaival??? Szerintem ha vki szeret vkit alig várja h vele legyen.. 2 napot együtt lehetnénk erre neki elég 1 is mert hát logika meg ő nem buszozik.. Pfff.. Kezd elegem lenni..
2010. szept. 7. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én is hülyeségnek tartanám két nap is buszozni! Semmi baj nem lesz,ha nem találkoztok minden nap.
2010. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Igazad van,ez a duma hogy ő nem buszozik,ez ugy hangzik mintha nem szeretne,bocs.

Ha szeretek valakit és hiányzik akkor megyek amikor tudok nem számit az idő.

2010. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Te reagálod túl.


Amúgy buszozz te, nem csak neki lehet.


Különben hány évesek vagytok?

2010. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész te le pénteken és visszamentek hozzátok vasárnap?Akkor együtt lehettek.
2010. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem így látom. Ha fordítva lenne én simán lemennék akár mindkét nap.. De neki a kifogások előrébb vannak meg h nem kell mindig együtt lennünk holott nagyon keveset vagyunk együtt hétvégén tudnánk akkor meg ilyenek mint a foci meg a kifogások.. Inkább nem buszozik minthogy a barátnőjével legyen.. Számomra ez érthetetlen. Szerintem egy szerelmes ember nem ilyen, hanem rohan a bnőjéhez..
2010. szept. 7. 22:20
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért mert nem kedvelem a szüleit meg ők se engem és nem szivesen megyek olyan helyre ahol nem látnak szívesen gondolom értitek.. Meg neki meccse van szombaton és nem hazai nem is lenne otthon csak este érnek haza az ő szülei meg régimódi felfogásuak ha ő nincs otthon én se legyek ott.. pfff.. hát kb ezért.. Szoktam én is menni de mostanába keveset. Nálunk hétvégén szüret lesz ezért sem szeretnék menni most..
2010. szept. 7. 22:22
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyébként én 20 ő 19
2010. szept. 7. 22:23
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
nem szerelmes
2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
De tényleg belehalnál ha te mennél hozzá?
2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Azért neked is megvannak ám a kifogásaid,mint látod. Próbáljatok kellemes hangulatban leülni és megbeszélni mindent anélkül,hogy hibáztatgatnátok egymást vagy bármit egymás fejéhez vágnátok. (nem szó szerint)
2010. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!