Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőből ellenség?...

Legjobb barátnőből ellenség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm(Anna)és a barátom (Dávid) ők kiskoruk óta szinte majdnem hogy legjobb barátok..sőt, még oviban, ált.suli alsóba szerelmesek is voltak egymásba. Anna mindig az miatt cikizett mert hogy velem többen akarnak járni stb.. Az idén nyáron összejöttem a Dáviddal és azóta Annával teljesen más lett a kapcsolatunk.Szinte keresi azokat az embereket akikkel nem vagyok annyira jóba. Akivel meg jóba vagyok szinte ellenem fordítja. Azt mondja hogy mert Dávid túl sokat tesz meg értem.Dáviddal ha kicsit is összekapunk mindjárt megy és Annának mondja el hogy mi is volt . Mögöttem Anna folyamat kibeszél előttem meg teszi a minden szép és jót. Nem szeretném elveszíteni .. de hogy oldjam meg hogy ennek a kavalkádnak vége legyen..?? ://
2012. jan. 2. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
húha na ez nagyon bonyolult eset. Én a helyedben de persze könnyű ide leírnom,de szerintem beszélj annával 4szemközt,hogy mi a problémája ami ezekből úgy jön le,hogy Dávid tetszik neki vagy hiányolja ,hogy veled többet van vele kevesebbet, na szóval beszéld meg vele hogy amit csinál a hátad mögött az undorító és vegyen vissza vagy akkor felejtsék el egymást DE persze csak akkor ha szeretitek 1mást Dáviddal , de mondom ez nagyon nehéz helyzet !
2012. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát valszeg a csaj még mindig szereti a palit, talán megkellett volna kérdezni mielőtt összejössz dáviddal.
2012. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztori, ha érdekel, ha nem, akkor lepontozás nélkül lapozz tovább. :)

Volt egy barátnőm. Nem a legjobb és nem is a legrégibb, de barátnő. A gyerekek is szerették egymást. Aztán úgy alakult, hogy elváltam és vettem egy lakást. Nem találtam olyat, aki felújította volna. A barátnő felajánlotta, hogy van neki egy volt férje, megkérdezi hogy megcsinálja-e (mint utóbb kiderült ennyi pénzért mestert is találtam volna a felújításra). A volt férj jött, megcsinálta és maradt... már 5 éve. :) Azóta én minden vagyok, csak jó nem. A gyerekek nem találkozhatnak, csak sutyiba szoktak. Látni akkor látom őket, ha láthatáskor mi is elmegyünk pár órára. Tudnék még mesélni, de ez nem az a fórum. Hogy miért írtam le? Mert a tanulság az, hogy ne áldozd fel a boldogságodat egy barátnőnek nevezett valakiért, mert az soha nem volt igazi barát, aki ilyet tesz. Örülnie kellene nektek. 37N

2012. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tini kor, majd kinövöd/kinövitek.
2012. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lényegében elvetted azt a srácot akit szeretett...


szerintem nem kell csodálkozni, hogy most mocskolódik veled...


tanuld meg egy életre, a barátnőd pasija, volt pasija, vagy az a pasi, aki a barátnődnek tetszik, "tabupasi"


A másik nagy igazság, hogy párod még lehet bármennyi, igazán jó barátnőd csak egy...


Aztán csak képzeld el mi lenne ha szakítanátok Dáviddal. Akkor teljesen egyedül maradsz, nem lesz se Dávid, se Anna...

következtetés: házinyúlra se lövünk..

2012. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez kis kori "szerelem volt" de nem is jártak.. mivel ez volt köbö 2. osztály, most meg a tizediket tapossuk... és ő neki azóta vagy 5 barátja volt, és most is teljesen más fele jár, a lány önbizalomhiányos és mindig azzal vádol hogy mert jó neked mert szép vagy meg társasság ember és bárki összejönne veled velem meg senki ( hol ott ő nagyon szép csak túl szerény, és nem olyan nagy társaságember) lényeg a lényeg: meg is mondta hogy neki Dávid mintha a testvére lenne és soha nem jönne vele össze. de viszont mégis ezt csinálja.. élőben kettesben űgy megvagyunk hogy az hihetetlen .. de mikor látom hogy miket írkál másoknak.. mert múltkor bentmaradt a Fbjébel és pont annál az üzentnél ahol az volt írva hogy örülök neki mert ő se bírja a Bettit (engem)... meg hogy csak mert szép azért akarnak vele összejönni nem látják benne a belsőm velem azért nem.. meg hogy úrsiten mindjárt megyek át a Dávidhoz.. komolyan nm tudom mit tegyek.. mert előttem az van hogy soha nem meg válltig állítja h neki nem kellene , és ha felhozom még ő van kiakadva h mert nm hiszek neki.. de mögöttem meg ez megy le :((((( komolyan ilyen az igaz barát? :SS
2012. jan. 2. 13:09
 7/7 A kérdező kommentje:

előző kommentelőnek ..

az az igaz bnő aki állandóan az önbizalomhiányával megöl? kérdeztem hogy jön e velem strandra? erre a válasza - nem veled sehova nem megyek mert te úgyis szebb vagy.. ezért mással kellett elmennem :///// mögöttem leoszt ilyen szövegeket.. és ez igazából tényleg azóta megy mióta összejöttem a "legjobb barátjával" mindkettőt nagyon szeretem.. de most minek ejtsem a Dávidot ha lehet h utánna is mindn ugyanígy marad.. sőt még elvesztem egy másik fontos embert is..://

2012. jan. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!