Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nos... az egyik legjobb barátnőmmel egy suliba járunk és 6-an alkotunk egy ilyen jó kis baráti társaságot. középiskolások vagyunk és szakmai napokra két csoportra oszlik az a társaság. mi hárman vagyunk az egyik lb-m ,egy másik lány és én. mostanában gyakszikon folyton azt érzem ,hogy az a másik lány kipróbálja sajátítani magának.. egyszerűen nem tudunk kettesben beszélgetni mert ő folyton ott van. szünetekbe meg kimennek a folyosóra és állatába nem szoktak hívni. (pedig én a másik lánnyal is jóba vagyok.. elvileg.) jól elvagyok másokkal is meg feltalálom magam ,de már nem kicsit zavar ,hogy elvileg egy olyan emberrel aki a legjobb barátjának tart meg én is őt nem tudunk legalább 5 percet beszélgetni.. NÉLKÜLE.Ha meg beszélgetünk neki muszáj belep*fáznia. (bocsánat a kifejezésért) persze rendes napokon meg ha sulin kívül találkozunk akkor nagyon jól elvagyunk. mit tehetnék? vagy esetleg hagynom kéne?
2012. jan. 4. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy annak a lánynak te pont olyan vagy mint neked ő. Szóval lehet ezért hívja ki a barátnődet, mert ő is kettesben akar beszélgetni vele csak "te mindig belepofázol". Érted? :)
2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló! .. nem éppen. mert én sosem teszek olyat iskolában ,hogy hogyha 6-an is vagyunk elhívom a többiektől beszélgetni. vagy szakmain ,hogy 3-an vagyunk és én akkor őt nem hívom ki. mert tudom ,hogy másnak szarul esik és bunkóság. de rendesen beszélgetni se lehet miatta... mert ha tőlem kérdez valamit az lb-m vagy ő válaszol vagy pedig válaszolok és akkor (közbeszólva) elmondja ő is a választ... ha meg rászólok akkor lebunkózik ,hogy "most miért én nem mondhatom el?" persze ha én csinálnám ezt.. év elején meg rajtam lógott. én nem értem ezt. sosem csinálnék olyat ,hogy egy embert megpróbálnék kiszorítani egy társaságból. még őt se ha zavar.. mert az elején tényleg hidegen hagyott de most már kezdem rosszul érezni magam emiatt.. meg ha őt hívja ki akkor én nem loholok utána mint egy pincsikutya de ha én pl egyszer is kihívom wc-re (bár ált. mindkettőjüket szoktam) akkor ő meg azonnal jön..
2012. jan. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!