Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik szak a legszimpatikusab...

Melyik szak a legszimpatikusabb nektek? Melyiket jelölnétek meg a helyemben?

Figyelt kérdés

Már csak egy hónapom van eldönteni, de nem nagyon megy...

Pénz nem érdekel, csak el tudjak vele helyezkedni, nem szeretnék a Tescoban kikötni...


Ami érdekel:


pszichológia

gyógypedagógia

ápolás és betegellátás (gyógytornász, mentőtiszt, szülész)

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus (elolvastam, mi ez, de nem tudom, hogy mennyire "humbug")


előre is köszi:)


2012. jan. 6. 16:07
 1/4 anonim válasza:
A tapasztalatok alapján pszichológiára nem szeretik egyből felvenni az embereket. A gyógypedagógiát és ápolás betegápolást akkor javaslom ha szeretsz emberekkel,idősekkel, fiatalokkal egyaránt foglalkozni. Az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikust én is be fogom jelölni.
2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mind érdekel, szeretnék emberekkel foglalkozni, de az utolsó is nagyon érdekel. Kérdés, hogy mennyire keresett szakma.
2012. jan. 6. 16:20
 3/4 anonim válasza:
Az utolsóval leginkább külföldön tudsz elhelyezkedni.
2012. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő közül v.melyiket.
2012. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!