Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyet értesz azzal hogy...

Egyet értesz azzal hogy angyalföld a legrosszabb környék Budapesten?

Figyelt kérdés
ma voltam angyalföldön előte rendszeresen a nyolcba a hétbe és kőbányán jártam de ilyen durva arcokat sehol se láttam ,ha jól emlékszem a jász utca és a kerekes sarkán voltam a egy drog ambulancia előtt nem tudom hogy angyalföldiek voltak-e de nagyon brutális formák voltak ,szerintetek egész angyalföld ilyen tróger hely mert alapból egyátalán nem néz ki annak nem is lepusztult egyátalán mondjuk az alábbi kerületeknél amiket mondtam sokkal jobban néz ki de az emberek durvák voltak mennyire tróger hely ez ? vagy csak rossz helyen voltam

2012. jan. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Drogambulancia előtt mégis mit vársz? Angyalokat, ha már egyszer Angyalföld??? :)
2012. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintetek egész angyalföld ilyen tróger hely"


Nem, csak részben. A X. kerületben vagy Csepelen vannak sokkal rosszabb helyek.

2012. jan. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Angyalföld leglepukkantabb részén jártál: Jász utca.

Mi a Duna Plaza környékén lakunk, teljesen kulturált mind a környezet, mind az emberek szempontjából.

2012. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A parlament és a Sándor palota sokkal rosszabb környék, fegyveresek vannak ott, lelőnek, ha arra mész.
2012. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a Tűzoltó utca és környéke viszi a pálmát, ott komolyan halálfélelmem volt. Fényes nappal ott rabolták ki a pasast az utcán, egy csomó járókelő szeme láttára. Bp. legdurvább része szerintem a Magdolna-negyed (nyócker).
2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!