Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány évs koroban szabadultál...

Hány évs koroban szabadultál meg az utolsó plüssödtől is vagy raktad el valahova?

Figyelt kérdés
Illetve hány éves kor után gáz már vagy TE érezted már kellemetlennek?
2012. jan. 6. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

még nem szabadultam meg tőllük és nem is tervezem. nagynénim már majdnem 40 és még mindig hatalmas plüss gyűjteménye van.

szerintem nem gáz.

2012. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eszemben sincs elrakni.

F/40+ :)

2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Eszembe se jutna megszabadulni tőlük :)
2012. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15.
2012. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok megszabadulni a plüsseimtől! >.<

15/L

2012. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 múltam, igazából csak egyet tartottam meg a mai napig, a többi is megvan elpakolva, szeretem a plüssöket, ha lesz megint saját lakásom ahol egyedül lakom, akkor előveszem őket majd megint. De most épp nincs annyi helyem, a zsúfoltságot meg utálom. Nem hiszem hogy ciki lenne, de amúgy meg aztán nagyon érdekel...
2012. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szabadultam meg tőlük. Mármint van olyan, amit anyukám bevitt az iskolába, ahol tanít, amikor már nem játszottam velük, de a nagy része kint maradt a polcokon, vagy el lett csomagolva egy nagy zsákba. Most meg a fiam játszik velük :)
2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már úgy 20 éves korom körül éreztem, hogy ha kaptam a barátomtól ajándékba egy újabb plüss ajándékot, mondjuk pandamacit szivecskével - persze aranyosnak tartottam, és a mai napig is megvan - hogy nem örülök igazán neki. Kezdtem felnőni, nővé válni és ezt automatikusan gyerkesnek találtam. Nem mondta senki, hogy az ciki, de én magamtól igy éreztem. Aztán később egy srác mesélt egy csajról, hogy udvarolni akart neki, de amikor meglátta, hogy a szobája tele van plüssökkel, kiábrándult belőle. Azt mondta, hogy neki nőre van szüksége, nem pedig egy kislányra. Gyerekesnek tartotta és nem csak ő, sok más ismerősöm is igy gondolja, többek között én is. Infantilis dolognak tartom, de ez csak az én véleményem. Nem gondolom, hogy ki kéne dobni őket, lehet nekik kialakitani a lakásban egy helyet, de azt igen, cikinek tartom, ha egy nőnek a plüssállatokkal való dekorálás a lakberendezés netovábbja.
2012. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Anyunak egy plüss cica van a hátsó ablakban, egy jegesmedve a visszapillantón és egy kacsa a kocsikulcson :D
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!