Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál le? Hány...

Hogyan fogytál le? Hány kilótól szabadultál meg, mennyi idő alatt, milyen módszerrel sikerült leadni a felesleges kilókat?

Figyelt kérdés
visszaszedted utánna?
2009. szept. 12. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

15kilót fogytam 5 hónap alatt.

A módszer: natúr zabpehely reggelire, a nap folyamán 2db csirkemell+rizs étkezés, 2db párolt zöldség+csirkemell étkezés (ez az időrendi sorrend is). Folyamatosan csökkentett szénhidrátbevitellel.

Még nincs vége, mert még 4kilót le akarok adni.

2009. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 18-t szintén 5 hónap alatt hasonlóan mint az előző válaszoló. Én valószínű többről indultam /103/ azért is fogytam többet, mert nekem még 15 van hátra. :)
2009. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

25 kg-t 6 hét alatt. 103 kgról indultam. Módszer: semmit nem ettem, ha nagyon szédültem akkor 1 almát vagy 2 kiflit megettem és újabb 2 napig nem ettem semmit.

Nem jó módszer nem ajánlom! A duplája jött vissza! Jó kis tanulópénz volt, soha többet ilyet nem csinálok.

2009. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%

Szép napot mindenkinek!


Látványos fogyások ez már szentigaz,de rendkivül egészségtelen is ez is igaz!Első lépésben tisztázni kéne mennyi idő alat híztunk fel obszcénra és a fogyást is ahoz kell igazitani,hogy az sem kerüljön rövidebb időbe.Különben úgy járunk mint az előttem szóló dupláját hizzuk vissza.Elhagytam a tésztaféléket és főzelékkel helyettesítettem a habarást ugyan tejföllel,de liszt helyet keményitővel csinálom 2005 óta 225kg-ról 170kg-ra sikerült lefogynom és nem sanyargatom magam nem éhezek és vidám vagyok van időm hisz több mint 20 év allat híztam meg...Szép napot mindenkinek!

2009. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Az első két válaszoló nem egészségtelenül fogyott. Minden táplálkozási szakember azt mondja hogy heti 0,5-1 kg súlyvesztés az ideális . Ők nem haladták meg az 1 kg-t.
2009. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tartós fogyás életmód váltást követel. Ugyanis, ha sikerül lefogyni és utána visszatérünk az eredeti életmódunkhoz, táplálkozásunkhoz, amivel meghíztunk, akkor ne csodálkozzunk, hogy újra dagadtak leszünk.

(első válaszoló)

2009. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. / második válaszoló :) /
2009. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért most ugye nem utáltok? :( (harmadik)
2009. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem. Mindenki úgy fogy ahogy akar és tud. Ha neked ez vált be, sok szerencsét és sikert hozzá! :) / 2./
2009. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!