Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok,16 éves koromba...

20 éves vagyok,16 éves koromban kiéltem magamból minden bulis korszakomat, nagyon sok haverom volt, aztán két nagy szerelem megváltoztatott. Folytatás lenn, hogy szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, nem várok értelmetlen, buta válaszokat. Ha nem szorult beléd kultúra, ne itt nézelődj.


Szóval. 16 évesen megvolt a mai átlag parti-korszakom, de kinőttem belőle, meg már nem is vágyom rá. Ekkoriban nagyon sok barátom? oh, inkább haverom volt, azóta voltak szerelmek, tanulás, de a barátokat.. elvesztettem. Kommunatív vagyok, könnyen beszélgetést kezdeményezek, de! hol találhatnék olyan embereket, akik 20 év körül vannak, és értelmesek? Könyvtár? Ne. Beképzelt elit réteg sem vonz kifejezetten.


Egyébiránt, 20/F. Köszi a válaszokat!


2012. jan. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni a postára. komolyan mondom.
2012. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tanulóként necces, de ebben lehet valami, munkahelyen /Tesco, nyári munka/ találkoztam a legtöbb értelmes emberrel, de az a munkatárs kategória. Kifejezetten még az otársaimmal sem jövök ki, pont amit mondtam: sajnos nem vagyok az a fajta már, aki minden szombaton részegedésig iszik, és még büszke is rá.
2012. jan. 4. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én épp ilyen vagyok csak lányban. Nagyon sok haverom, jó ismerősöm volt, sokat buliztam. Hamar ki is nőttem a dolgot, jött egy nagy szerelem, akkor az ismerőseim, haverjaim jó részével meg is szakadt a kapcsolat. Barátom csak egy-kettő maradt, velük is ritkán találkozok. Idekerültem egyetemre, eléggé elveszett báránykának éreztem magam, pedig nagyon könnyen ismerkedek, eléggé nyitott vagyok. Aztán csak sikerült barátokat, haverokat szereznem, anélkül, hogy bulizni járnék discoba, ide oda. Próbálkozz az egyetemen, főiskolán, vagy ahol éppen vagy. Ha vannak különböző körök, amik programokat szerveznek, akkor nézz el oda stb.. Én is így találtam barátokra. Ők még ettől járnak bulizni, én viszont nem, mert nem vágyom rá.


20L

2012. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és menj koliba! Nem kell feltétlenül bent lakond, csak járj be. A legtöbb koliban van valami kocsmaféle. Ott biztosan találsz embereket. :)


20L

2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tartalmas választ, lehet benézek egyik koleszba. :) Mondjuk a pécsi egyetemista élet.. :D Kevés olyan embert ismerek, aki nem hányja le magát és 3 ismerősét minden szombaton... :D De így, körökben, tanulócsoportokban még nem is nagyon gondolkodtam. Ki tudja.. :)
2012. jan. 4. 19:18
 6/6 anonim válasza:

Igen szerintem is az egyetemen haverkodás vagy ez a körökbe járás lehet a megoldás.

Bulin még én sem igazán találtam jó barátra, akire számítani is lehet később...

Bár igazából én nagyon sok barátban csalódtam, de ez meg már mellékkérdés.

Szerintem a lényeg, hogy tényleg mindig nyitottnak kell lenni, barátságosnak, és akkor előbb utóbb rátalálsz majd pár hozzád hasonlóra:)

De azon is elgondolkodhatsz, hogy pl. a bulis korszakodkor(már ha emlékszel rá haha..) volt-e egy-két olyan arc, akik nem csak ittak meg játszották állandóan az agyukat, hanem mellette érdekesek és viccesek is tudtak lenni. Hátha találsz egyet köztük, ki tudja.

2012. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!