Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a postásu...

Mit lehetne csinálni a postásunkkal?

Figyelt kérdés

Nem tom melyik kategóriába lehetne tenni bocsi, az állatba már mégsem akartam. Szóval arról lenne szó, hogy elég nagy a pofája (rétinéger, de nem is ezzel van a gond), reklamál hogy nem kap 500 ft borravalót legalább tőlünk, mindig kérdezgeti hogy ki van még a lakásban, és úgy beszél velem/velünk mint a kutyával. A drága előfizetéses füzeteimet összegyűri, múltkor nem akarta átadni a levelet először mert nem voltam hajlandó kinyitni neki a kaput (rácsos kapunk van, így is át tudom venni). Ennek tetejébe flegma és úgy beszél velem mint ha a seggéből húzott volna ki. Ritkán tud ember engem felhúzni, de a postásra már nagyon mérges vagyok.

Mit csináljak vele? Nem tudom a nevét, hogy szólhassak a feletteseinek.


2012. jan. 8. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A felettesei a címedről tudni fogják kiről van szó. Egy postás tartozik minden körzethez.
2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg hogy hívják és mondd neki hogy legyen szíves változtatni a modorán mert szólsz a felettesének
2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha elmondod a feletteseknek a lakcímed, ők tudni fogják, hogy arra a területre melyik postás van beosztva. Mindenképp keresd meg őket, mert ez nem állapot. Nem tudom mit képzel magáról. Minek megy az ilyen postásnak? Szerintem ha elmondod a főnökének, hogy szándékosan "rongálja" az előfizetős magazinokat, akkor biztos meg lesz az eredménye.
2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha bemész a postára,a cimed alapján tudni fogják,hogy ki a postásod. Menj be és mondd el,hogy milyen ember.
2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor kit kell hívni / vagy kinek kéne írni? A Magyar Postának? :S Vagy hová tartoznak a fővárosi kerületek?
2012. jan. 8. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmit, legközelebb csinálj videót a mobiloddal, vagy valaki más a családból, és vidd be a postavezetőnek, ahová tartoztok.

És közöld vele, ha nem cserélik le a postást, fejlebbterjeszted a panaszodat, vagy a médiához fordultok!

2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sajnos nem sokat tehetsz. A miénk is ilyen volt, flegma, bunkó, és heti kétszer jár .Csakhogy a felettese az anyósa volt és mivel nem volt bizonyítékunk rá, h heti kétszer jár, őt védte. Nem is tudom hány panaszt tettünk, semmi foganatja. Azt is mondta, h örüljünk, h kihozza a levelet, be is dobhatná a csatornába. Ha jóban van a főnökökkel, semmi esélyed, sajnos így megy ez a világban sok helyen :S De egy próbát megér, esetleg fogjatok össze a szomszédokkal és írjatok alá egy panaszlevelet, bár nálunk ez sem volt túl hatásos. De akkor legalább nem rátok haragudna, kinézem belőle h visszajön h megbosszulja
2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy hová tartozik a kerületetek, azt meg tudod kérdezni az önkormányzatnál, de szerintema helyi postán is megmondják, ha van.
2012. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Esetleg ahonnan az meggyűrt újságokat rendeled, ott tehetnél panaszt. Hogy mindig szakadt/gyűrött. Hátha más lenne a hozzáállás, ha ők tennének panaszt, mint cég a postánál.

Ettől függetlenül szerintem nem árt neked sem panaszt emelned (nézz utána a neten mi ennek a módja), max ennek a postásnak is az anyósa a főnöke (de ez a ritkábbik eset).

Vagy ha az utcában másnak is ilyen problémája van fogjatok össze, ha már 5-6an tesznek panaszt, talán jobban utána néznek.

2012. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én még ilyet az életbe nem hallottam:O

amúgy eddig is ilyen volt?mióta a postásotok?

2012. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!