Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám kikészít, nem tudom...

Az anyám kikészít, nem tudom csinálni az egyetemet. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem,az év elején már kivettem az összes könyvet,beszereztem minden jegyzetet,előadásokra és szemináriumokra eljártam. Az egész napom könyvtárban telt, a ktöelezőkön kívül tantárgyanként mindenből plus legalább 5 könyvet olvastam,ha ne mtöbbet..az egyik tanár is megmondta,hogy nekem van a legtöbb anyagom,másik 3 is nagyon bír..

egy barátom sincs,csak az egyetem,nem buliztam egyszer sem,itt a vizsgaidőszak és anyám kikészít


hetek óta azt mondja,hogy nem tanulsz

nem lesz belőled semmi

az érettségi nem elég

meg hogy nincs értelme dolgoznia,mert nem tanulok


TELJESEN KIKÉSZÍT

semmi mást nem csináltam eddig

ráadásul azt tanulom,amit ő szeretne 100000-rel

és nem azt,ami engem érdekel


2011. dec. 27. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Diákhitel, közös olcsó albérlet és tanuld azt amit te szeretnél.
2011. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
figyi ne foglalkozz vele. sajnos vannak retardált szülők.
2011. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem függsz tőlük lakás téren /ha koliba laksz pl/ vállalhatnál alkalmanként diák melót csak annyit amennyit az időd enged lesz oénzed ugy se függsz a szülőktől és néhány havonta menj haza pár órára
2011. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
bármit, csak diákhitelt ne.
2011. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem megy,tesómat is így készítette ki.

Kitűnő érettségivel jött haza, 2 dicsérettel és erre nem gratulációt kapott,hanem hogy miért nem szerzett több dicséretet és még egy nyelvvizsgát ?????????


Ja és most az egyetemen,az évfolyamon csak 4 én beszélek négy nyelven és erre azt mondja,hogy nem tanulok............. meg sose tanultam...mondom neki,hogy ne hazudjon már,erre azt mondja,hogy ő nem hazudik.

2011. dec. 27. 18:26
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nincs igaza, akkor ne foglalkozz vele. Engedd el a füled mellett. Ha leállsz vele vitázni, ő azt élvezi.Vagy unatkozik, vagy tényleg hülye.
2011. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha egyszerűen nem foglalkoznál vele?

Ereszd el a füled mellett amit mond, és kész.

2011. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
szerintem anyukádnak mentális problémája lett valami miatt, nézd el neki, vagy küld pszichiáterhez.
2011. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kérd meg, mutassa már meg neked a saját bizonyítványait! Biztosan meg van valahol. (Alkalmas időpontban akár te is előkotorhatod a családi iratok közül) Majd utána beszéljen, ha az övé kivétel nélkül csupa 5-ös!
2011. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mit tanulnál, és mi tanulsz?


Miért választottad azt, amit ő akart?

2011. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!