Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik kettőt tiltanád be...

Melyik kettőt tiltanád be ezek közül? Alkohol, cigi, kábítószer.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Alkohol, kábítószer
2009. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Cigaretta, kábítószer.

Az alkohol a legkevésbé káros.

2009. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigieket!

Indoklást is írjatok hozzá lécci!

Én drogok és cigi. Cigi a passzív dohányzás miatt!

2009. máj. 24. 19:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol és drog, ezzel a kettővel lehet a másik vétlen személy életét a legjobban veszélyeztetni.PL úgy ül autóba. A dohányost max elküldöm a jó édes a...ba magam mellől, így ki lehet védeni a passziv dohányzást valamennyire.
2009. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kábítószer és alkohol.A cigi ugyan káros, de a passzív dohányzás sem károsabb szerintem,mint a benzingőz,meg a szmog.A cigi miatt még egyetlen család élete sem tönkre,de az alkohol miatt nem csak az alkohlista lesz beteg,hanem a családja is szenved tőle,és tapasztalatom szerint egy alkoholistától nagyon nehéz megszabadulni.Nagyon sok feleség és gyerek szenved miattuk.
2009. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Cigaretta és kábítószer. Rohadtul idegesít, undorít a cigifüst. A kábítószer meg amellett, hogy erősen egészségkárosító, teljes egészében a feketepiacot erősíti, horribilis pénzekkel támogatja az alvilágot. Emberek tucatjai mennek tönkre, kerülnek börtönbe vagy éppen halnak meg miatta.

Az alkohol is csak ésszel jó persze de kis mennyiségben egészségjavító hatása van (sörök, vörösborok, gyógynövénykivonatok mint pl. unicum), ez pedig a másik kettőről nem mondható el. Persze a cannabis gyógyászati lehetőségeiről még vannak viták, de az csak egyfajta drog (előnyös hatása pedig nem bizonyított), a kérdés pedig általánosságban szól.

2009. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam az alkoholon a családon belüli erőszak (részeges apák, szülők) kapcsán. Csak azért szerintem ennek általában alapvetőbb okai vannak, szóval ha nem ihat alkoholt, akkor majd józanul fogja verni a családját. Illetve az alkohol bizonyos fajtái kis mennyiségben egészségesek.
2009. máj. 24. 19:47
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Cigi és kábítószer. Mert a kábítószer durva és tönkretesz sokkal inkább, mint bármi más, a cigit meg mert nem szeretem más füstjét szívni. Otthon cigizhet. Az alkohol mértékkel nem veszélyes, bár kell hozzá egy bizonyos "kultúra" vagy nem is tudom mi, hogy mértékkel tudjon vele élni az ember, és ne veszélyeztesse sem önmagát, sem másokat. De nem tiltanám be. Gondolj a "szesztilalomra".
2009. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
cigi,drog... és ezt dohányosként mondom :) az,hogy az ember néha néha megiszik egy pohárkával, még senkinek nem baj...de a cigire és a drogra biztos rászokik,ha el el szívogat egy szálat vagy be be vesz egy tabit, és azt utána az istennek nem fogja letenni soha...én már kétszer próbáltam leszokni a cigiről, nem ment és azt kívánom, bár be lett volna tiltva már azelőtt, h kipróbálgattam...akkor sosem szokok rá...másfelől a cigarettafüst másokat is zavar, másoknak is ártok vele, ahogy a droggal is(mondjuk ha elkezdem terjeszteni)
2009. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Cigi, és alkohol. Bár dohányos vagyok, de örülnék ha nem lehetne kapni. Én a drogokkal jobban érzem magam, és abszolút kordában lehet tartani, az érzés amit ad pedig sokkal jobb az alkoholnál, amitől az ember tántorog, elveszti a fejét, nem emlékszik. És ne a kába hernyósok jussanak eszetekbe, mert azokat a legtöbb drogfogyasztó is utálja, és hál isten ők egy nagyon szűk réteg
2009. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!