Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Otthonülősek vagy inkább...

Otthonülősek vagy inkább társasági emberek vagytok?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem társaságban lenni, és heti 5 nap is találkoztam a barátaimmal, de mostanában semmi kedvem. Inkább ülök itthon hetekig, itt jólérzem magam. Baj van velem? Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj Veled, csak ne ess át a ló túlsó oldalára! Találkozz kevesebbet velük, ha több egyedüllétre vágysz, de ne hanyagol el őket. Jó az, ha van pár ember, akiket akármikor felhívhatsz, hogy fussunk már össze:D
2012. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Társasági ember vagyok nagyon, gyerekek mellett korlátozottabbak a lehetőségeim, de azért a társaságról nem mondok le, csak több szervezést igényel, nincsenek többé spontán bulik, programok.


De veled sincs baj, minden ember más. Ha jól érzed magad, akkor mindegy, hol, kivel vagy.

2012. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állandóan megvoltam hívva a legkisebb bulikra is. Tudtam hangulatot csinálni, jóba voltam mindenkivel. Egy ideje már nem járok csak kisebb haveri körökbe néha, nem tudom miért.

29/F

2012. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 2 között.inkább utazni szeretek,nem a bulikat.
2012. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthonülős társasági ember :D A diszkókat meguntam, a párommal meg összeköltöztem és a lakásunk egy nagyon jól megközelíthető helyen van, mellettünk meg teszkó. Így a barátainkat inkább áthívjuk, olcsóbb is ugyanazt a sört megvenni 200 forintért, mint a kocsmában 500-ért, a hangulat meg kb ugyanaz. Beszereztem kávékat, teákat, egyebeket, úgyhogy teaházba se kell menni jó minőségű, finom italokért :)
2012. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, az ember változik. Ha jelenleg úgy érzed nincs szükséged rá és így jól érzed magad, minek erőltetni?

Régebben mi is sokat jártunk társaságba. Később inkább arra álltunk rá, hogy mi rendeztünk itthon kerti partit. Már ezt is kezdem unni. Mára bőven beérem a heti egy németórával és a heti egy gitárórával.

Egyre többet érzem azt a hangulatot amit Charley dalából átérezni:

"Ajándék délután, ha nem megyek sehova már..."

35/N

2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!