Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Reggel suliba meg hazafele péntek kivételével mindig együtt megyünk, és mivel osztálytársam, nem akarom megbántani, hogy a busz másik végében ülök le, így mindig odaállok mellé. Beszélgetnék vele, de egy-két szót szól vissza, vagy még annyit sem, a suliban pedig szinte nagyban leszar, de mikor megyünk hazafelé örül, hogy van valaki mellette, és néha tényleg elkezd velem "beszélgetést" folytatni. De én nem bírom, mit tegyek? Lassan elvégzem a gimit, de én ezt akkor sem fogom kibírni!

17 éves lány


2012. jan. 15. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy nyomkodom a telefonom vagy az mp3 lejátszómat és szépen leülök valahova.

De szerintem nem lenne nagy ügy, ha ezek nélkül sem mennél oda hozzá, hiszen ő sem megy oda hozzád, nem?

2012. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, mert nem szeret egyedül buszozni, de akkor sem bírom, hogy egy ott nem szól, én meg nem bírom a csendet így két ismerős ember között. :\ Köszi a tanácsot, majd kipróbálom! :)
2012. jan. 15. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy át akarod nézni a sulis anyagot, és állj vagy ülj arrébb egy könyvvel, aztán minden nap csináld ezt.

Egy idő után már nem muszáj belemerülni a könyvbe, ha nem akarsz, csak az első napokban.

2012. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben ha egy ismerős nem beszélget velem, én akkor direkt nem szólok hozzá, még ha lenne mondani valóm akkor sem, inkább bámulok ki az ablakon, ha akar majd megszólal ő.
2012. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú az illető?
2012. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ohh bocs.. :)
2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben. Ha türelmet és toleranciát tanulsz, még sok hasznát veszed.
2012. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!