Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett ezzel a...

Mi történhetett ezzel a lánnyal? Kb 17-19év közötti lehetett! És elájult a buszon, azt mondta többször történt már ilyesmi! Nem ment el még orvoshoz sem.

Figyelt kérdés

Sajnos be is pisilt, na meg miután megfogták és lefektették a ülésre jajgattott!

Mitől lehet?És milyen betegség előjele ez?


2010. jún. 18. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetett egy epilepszás kisroham
2010. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy koplal....
2010. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha valaki epilepsziás akkor annak nem habzik a szája?


az viszont lehet hogy nem evett a csaj, hisz dél fele volt az idő, és lehet elmaradt az étkezés!


Nagyon aggódok bár nem ismerem, csak nagyon megsajnáltam!

2010. jún. 18. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Jóféle? :D
2010. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez a szájhabzás mítosz hogyan terjedt el....
2010. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem habzik. Akisroham csak egy ájuláshoz hasonlít, pl a bepisilésben különbözik tőle és abban, hogy nem azonnaltér magához (kiabálás amit írtál)

A nagyroham sem jár szájhabzással, de izomrángással igen és nyálfojással. de nem habzik

2010. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ja értem, akkor gondolom az lehet!


És hogy jóféle-e nem tudom én is lány vagyok csak én a szivemre veszem az ilyet!

2010. jún. 18. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez epilepsziának a legsúlyosabb verziója a rángatózás és szájhabzás. Van olyan,hogy eszméletüknél maradnak, és csak úgy rándulnak görcsbe,de nem emlékeznek rá.
2010. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!