Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mostanában sokat vagyunk együtt és eléggé megkedveltük egymást. Van barátja, nem is ribanc, aki bárkinek odavetné magát, még ha ez így is tűnik nektek majd. Többször előfordult már hogy smároltunk, simogattuk egymást, ruhában mozogtunk egymáson, de rövid idő után mindig ráébredünk, hogy neki barátja van és nem kéne ezt csinálnunk. Ilyenkor látom rajta, hogy szégyenli magát és rágódik.
2012. jan. 5. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

na persze, csak rövid idő után ébredtetek rá. aha...

ha mással hempereg akár szakíthatna is a barátjával.. biztos nagyon szégyenli magát..

2012. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a "rövid idő után" nekem is tetszett.

Úhh b@szki nekem ott a pisti. hagyjuk abba meg is feledkeztem róla

2012. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ettől lesz vki ribanc szerintem :S nekem ez már az. Én szakítanék vele, mert ez megcsalásnak számít (a barátja helyében)
2012. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a szenvedély emberek, mikor megszűnik a külvilág, megőrül a női agy... :D Egyébként ja, bőven megcsalás szintjét meghaladó dolog ez, de mit csináljon szegény ha nem tud nekem ellenállni? :D
2012. jan. 5. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én meg a barátja helyében megkeresnélek és levadásználak mindkettőtöket. A csaj egy r*banc, ő megérdemli, te meg nem tiszteled annyira a kapcsolatukat és férfitársadat, hogy ha a csajnak b@szhatnékja van, akkor legalább te állítanád le. Szal emberiség utolsó szánalmas egyedei vagytok mind2en
2012. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a te helyzetedben lennék:

Bedobnám magam, megpróbálnám lefektetni. (Tudom, hogy ez sok embernek nem fog tetszeni, de nagyon kevés férfi csinálná az ellenkezőjét)

Ha a lány barátja lennék:

A lány repülne, az orrod meg törne...

A lány szemszögéből:

Mivel nem vagyok lány, ezért erről nem igazán tudok írni. Viszont ha szeretném a barátomat nem hemperegnék meg smárolnák veled.

2012. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarod őt barátnőnek?
2012. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ribanc. Persze te sem vagy sokkal jobb, ha ilyeneket csinálsz egy "foglalt" lánnyal. Szakítson a barátjával, aztán utána lehet ilyeneket.

Arra nem gondolsz, hogy ha összejönne veled, akkor melletted is nyugodtan csinálna ilyeneket mással, ha lenne másik? Tudod mindenkinél van "jobb". Persze ha csak megdugni akarod akkor nem kell ettől tartanod, de akkor is jobb lenne, ha nem a barátja háta mögött csinálnád.

2012. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a csajnak szakítania kéne a sráccal. Nem tudom te mit akarsz tőle pontosan, de ha érzel valami mélyebbet iránta mint csak kavarás, akkor ne hagyd, hogy másodpilóta légy ;) Ha ennyire szégyenli magát a lány akkor tényleg jobb lenne ha vagy veled vagy a barátjával végezne és akkor nem rágódna rajta.
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Többször előfordult már hogy smároltunk, simogattuk egymást, ruhában mozogtunk egymáson, de rövid idő után mindig ráébredünk, hogy neki barátja van ... "


óóóó hát egyáltalán nem ribanc a csaj áhhh dehogyis ...

de azért hempereg veled ... -.-"

Szánalmas ...

2012. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!