Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem viselik el az...

Miért nem viselik el az emokat? Mi a bajuk az embereknek velük?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 19:23
 1/4 Scream85 ***** válasza:

Engem kifejezetten irritál ahogy kinéznek :D

Festett és vasalt haj, idióta göncök...Fúúúj :DDD

2012. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom velük. De a sok ember szánakozik rajtuk, mert mesterségesen generált divatirányzat kísérleti patkányai. Szóval nem véletlen, hogy a legsérülékenyebb réteg a tinik vették fel ezt álírányzatot.


Mondjuk én megértem, hogy nem látják át, hogy eszközök csupán. De mindegy. Előbb utóbb ők is felnőnek és ők is át fogják látni azt ami rajtuk kívül mindenki más tudd.

2012. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Mert általában olyan emberek akiknek az életükben komoly problémájuk még nem volt de azért játsszák a világfájdalmast. Aki már idősebb és érte egy két dolog az életében azt zavarja az ilyen picsogás.
2012. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En emo parti vagyok szerintem sokan csak felnek tolluk vagy siman nem ertik meg oket.
2012. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!