Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért szeretjük...

Mit gondoltok, miért szeretjük annyira "osztani az észt" ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert élőben nem merri senki felválni a saját véleményét és itt nincs lecseszés nincs szemkontaktus.
2009. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Erre en is kivancsi lennek, hogy hogy is van ez?

En csak arra a kerdesre szoktam valaszolni, amibe telesen biztos vagyok, hogy jo, megis lepontoznak neha es olyanokat pontoznak fel aki nem hasznos valaszt ad.

De hat ez van! :)

2009. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.És amikor szerintem vki rosszat mond az szépen lepontozzuk de indok az nincs.Nekem cseszi az agyam,ma 3an tuti lehúztak pedig jó válaszokat adtam.Komolyan már utálok idejárni,de jövök,mert szeretek segíteni
2009. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek szeretnek okosabbnak tűnni, vagy kiváncsiak, hogy a többség hogy vélekedik a gondolkodásukról
2009. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És ez a segíteni óhajtás, amit a harmadik is említett, talán a legpozitívabb dolog az egészben - hogy végső soron tökidegen embereknek is mégis segítünk... és szabadidőben, lényegében kikapcsolódásként (is) tehetjük. Ha egy vadidegen élőben jönne oda a problémáival, közel se biztos, hogy ilyen segítőkész lenne az ember, főleg, ha épp rossz pillanatában kapják el - de ide viszont ki-ki akkor néz be, amikor épp van rá kapacitása, és ott segít, ahol tud.


És ez valahol egy nagyon jó dolog, azt hiszem. :)


Nekem is a napokban - egynéhány hét múltán - érkezett válasz két kérdésemre is, amelyekre egész addig egy se, és mindkettő telibe talált, sokat segített, örültem is nekik. Fogalmam sincs, kiknek köszönhetem, de két vadidegen nagyon jót tett velem... és ha nekik közvetlenül nem is hálálhatom meg, hát legalább közvetetten másoknak, és köztük talán valamikor akár épp nekik is.


De lényeg a lényeg, mindenki segít, és mindenki jól jár.


A hülye "szótlan szamuráj" lepontozók meg le vannak ejtve, le se kell sz**ni őket. Én már csak nevetek rajtuk - viszont az értelmes embereknek annál inkább örülök. :)

2009. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyrészt röhögni járok ide, de van pár kérdés, amire egyszerűen válaszolnom kell, annyira fájdalmas. :D
2009. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy ideig azt hittem, van elég élettapasztalatom /kor, egy diploma, 8 féle szakképesítés, 15 munkahely, három házasság, 32 országban járás, a magyaron kívűl 5 nyelv ismerete egy bizonyos szinten, empátia, jóindulat/, aztán rá kellett jönnöm, hogy néha ez is kevés. Mikor 15 éves lányok levágnak, mint egy csirkét, el kell gondolkoznom: mi is kell/ene/ ahhoz, hogy itt az ember jól "szerepeljen". A választ még nem találtam meg.
2009. máj. 27. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Generálban "jól szerepelni" itt nem lehet.


A legtöbb, amit elérhetsz, az, hogy ténylegesen segítesz egyeseknek, és a normálisabbja ezt még meg is köszöni, vagy legalább FELpontoz.


Viszont sajna nem csak normálisak vannak - sokan pedig egyenesen valami perverz örömet találnak abban, hogy szó nélkül lepontoznak mindenkit. Nekik tehát senki nem felelhet meg, aki nem olyan hülye, mint ők.


Viszont, úgy gondolom, ez egyáltalán nem baj, elvégre nekik jobb is, ha nem felel meg az ember. Minél kevesebben felelnek meg nekik, annál jobb. :)

2009. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!