Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyolcadikosok akik hétvégén...

Nyolcadikosok akik hétvégén írják a felvételit! Izgultok már? Mennyit tanultatok?

Figyelt kérdés

Én is hátvégén írom és eddig nem nagyon izgultam de most már nagyon:D

és gimibe vagy szakközépbe mentek?én szakközépbe:)))

bocsi a sok kérdést de tényleg be vagyok zsongva:))

14L


2012. jan. 17. 17:51
 1/9 anonim válasza:
én gimibe megyek és nagyon izgulok a matek miatt mert nagyon rossz vagyok matekból.
2012. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

közgazdasági szakközépbe megyek, nem izgulok.. még nem. :D

gyakoroltam rá, de nem olyan hűde sokat.

14L

2012. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

erős gimnáziumokba megyek, ahol inkább a tehetséggondozó magyar-alap matek számít.

hát, mindennap csinálok lapokat, ma kihagytam...

2012. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Őszintén.Nem igen lehet erre felkészülni.Jó persze gyakorolni, feladatokkal.Hogy könnyebben megoldj egy feladatot.Általában ez nem a szorgalmadat méri le, hanem a képességedet.Persze az is fontos hogy milyen nehéz a matek.Gondolom amiatt aggódtok jobban.:) Ne legyetek idegesek, attól csak elterelődik a figyelmetek.Próbálj a feladatra koncentrálni és higgadtan gondolkodni.:)
2012. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én gimibe megyek.Eléggé izgulok.a tanulmányi eredményem jó.Kiszámoltam 97 pontot fogok vinni.Minden nap írok feladatlapokat gyakorolom azokat amik nem mennek.Az eddigi legjobb eredményem az volt,hogy a matekot 47 pontosra a magyart meg 49 pontosra írtam meg.Remélem ott is ennyit elérek.Mert ez így: 47+49+97=193 pont.Ami nem kevés.Szóval..remélem fel vesznek..:)


14/F

2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én gimnáziumba jelentkeztem, és rettegek a felvételitől :D Próbálok nem rá gondolni, de valahogy mindig a körül járnak a gondolataim :D Nem sokat készültem rá, jártam előkészítőkre, itthon megcsináltam az előző évek feladatlapjaiból párat, de ennyi.. Holnap még átnézek egy-két dolgot, aztán majd meglátjuk hogy fog sikerülni :) Sok sikert kívánok neked! ;)
2012. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is idén felvételizek... :D

Gimibe megyek, elég erőseket jelöltem be elsőnek, de persze vannak gyengébbek is.

Igazából néha összeszűkül a gyomrom, ha sokat jár rajta az agyam, de 7-be sokkal jobban féltem, mert akkor még nem voltam igazán tisztába hogy mi hogy van és akkor még betudtak ijeszteni a tanárok. xD

Most már annyira nem félek, de persze ahogy egyre közelebb vagyunk, annál jobban izgulok... Holnap már péntek és utánna már írjuk is....

Sok sikert kívánok minden sorstársamnak! :D

14/L

2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
első vagyok a matek kb. 20 pontos lett :////
2012. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naneee xdd ne is emlegesd :DD

Gimibe szeretnék menni, matekot rengeteget gyakoroltam, szeptember óta előkészítőre járok minden szerdán.

Matekból nem vagyok egy ész, de 30-35 fölött szeretnék pontot elérni, szerintem a képességeimhez mérten ez reális, magyarból pedig nagyon szeretnék 40 fölött. :D

Egy ilyennel már bőven meg lennék elégedve ^^

Ma még nem izgultam, most este sem nagyon, de már pezsgek, holnap reggel pedig már zsongani fogok konkrétan...


Ne felejtsetek el vinni magatokkal csokit, órát és folyadékot!


Sok szerencsét nektek, ügyesek legyetek! :))

2013. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!