Tippek, ötletek?

Figyelt kérdés
USA - projekt van az iskolában ... németből is kell gyűjteni anyagot . Van valami ötletetek miről írjak ? Sürgős !!! előre is köszönöm:)
2012. jan. 20. 10:09
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok jártas de szerintem a projektet az adott országok történelmével kéne kezdened. Pl hány éves az usa, mikor alapították meg és ki(k), az első elnökei, németeknél az első királyok, A német római császársághoz például ez köthető, és ebből lehet vezetni sok máshoz is. Aztán ami még szerintem lehetne az adott korokban az usa és németország kül és belpolitikája külön aztán végül amit úgy gondolom nem szabad kihagyni ebből a témából: hogy az usa és a német történelem akár mindkét világháború idején összevonható. Elvégre a németek vesztes hatalom voltak a 2.-ban, az egyesült államok meg győztesek mellé állt. Remélem ez hasznos.


Géb

2012. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!