Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen díszeket lehet készíten...

Milyen díszeket lehet készíteni házilag karácsonyfára? Egyszerűt, Olcsót, túl sok alapanyag nélkül? Tippek, Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem akarok bonyolultat, csak egyszerűt, tavaly tészta angyalkákat csináltam, az ötletet ismerőstől kaptam, de most nincs sok ötletem, díszekre meg pénzem... :( Égősort is most dobtam a kukába mert 6 év után megdeglett... így várom a megvalósítható házi praktikákat, karácsonyfára aggatható bigyókról. :) Ki, s mit ötletel otthon? :)
2011. dec. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
toboz lefújva arany, ezüst vagy hóspray-vel. só-liszt gyurma figurák, lefestve. gyöngyfűzés. popcorn füzér, festeni is lehet. mézeskalács.
2011. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, papírból kivágott hópihe, hajtogatott papírdíszek.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

habcsók, szaloncukor, mézeskalács - de ez gondolom alap dolog :)

habcsók karika receptje, ha esetleg nem tudod hogyan kell :) egyszerű és könnyen elkészíthető, és akár meg is eheted :)

Két tojásfehérjéhez adj hozzá 14 dkg cukrot, verd fel keményre, majd formázz belőle karikákat.

A fán jól mutat a vékonyra vágott narancs- vagy almakarika. A karikákat a radiátor fölé tett rácson szárítsd ki, vagy előmelegített sütõben szikkaszd meg.

veszel kis hungarocell darabkákat, és azt becsomagolod szép mintás papírba, és átkötöd egy vékony szalaggal.


remélem, hogy ezt a kérdést anno nem te tetted ki.:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__136339..

14/L

2011. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

[link] ez annyira bejön :D

ha a szalagokat megvarrod, vagy nem is tudom, akkor az is nagyon jó, és saját kezűleg meg lehet oldani. és abból az ágak végére masnikat kötsz.

[link] sok kellék kell, de szerintem így is meg lehetne oldani: veszel egy sima egyszínű gömböt, azt egy háló szerűségbe (necc harisnyából is megcsinálhatod), belerakod, és egy masnit kötsz a tetejére.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] olyan szép lenne, ha ízlésesebben lenne megcsinálva :DD

[link] nagyon próófi

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] úúúgy tetszik! hogyha még becsillámozod, még jobb :D

[link] is milyen jó már, és tök egyszerű

[link]

remélem segítettem. MEGINT :D

és megírhatnád,hogy melyik tetszik, és hogy melyiket sikerült megcsinálni :))

2011. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon ajánlom ezt: [link]


Csak teatasak és egy kis türelem.

A hajtosatás is gyerekjáték, és ha a hátulját is felhasználod akkor elég 5 teatasak. (ezt nem mondja, ez az én ötletem :)) Nagyon jól nézki és nem kell vele nagyon sokat vacakolni. Én egyel olyan 15p (ha nem mondok sokat)alatt végeztem, pedig csak 12 éves vok.

Sok sikert!

2012. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, rendes tőled nagyon!!! Kívánok Boldog Karácsonyt neked, és további szép díszeket! :)
2012. dec. 12. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágsz fel vékony papírcsíkokat és összeragasztod mint egy láncot. Szép füzér lenne. Színesben még jobb
2018. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!