Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék fiúbarátokat?

Hol szerezhetnék fiúbarátokat?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Nem szeretek lányokkal barátkozni, kezd elegem lenni belőlük. általánosban viszonylag jóban voltam a fiúkkal, de gimnáziumban ez enyhén szólva nehézkes, mert rettenetesen rossz osztályom van.

Bulikban mindig azt gondolják, hogy "pasizni" akarok, pedig én csak fiú barátokat szeretnék. De hogy?


2012. jan. 22. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs olyan h fiú-lány barátság...
2012. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dehogynem! nekem régen évekig a legjobb barátom egy fiú volt :) és nem, nem azért szakadt meg a barátság, mert valamelyikünk többet érzett.

de ez nem válasz a kérdésemre, sajnos.

2012. jan. 23. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
azért szakadt meg meg ő összejött egy másik lánnyal? vagy te egy pasival?
2012. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ööö, még mindig nem :) teljesen más, nemtől független ok miatt ment szét a barátságunk, de még mindig nem ez a kérdés :)
2012. jan. 25. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2012. jan. 25. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam.:) Kecskeméten vagy közelében senki sem lakik.
2012. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért az enyhe túlzás, szomszédotok biztos van :))
2012. jan. 25. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Van szomszéd, de mit érek vele, ha megvan a saját baráti köre, meg ismerjük is egymást. Új embereket szeretnék megismerni. Nem egy emberrel próbáltam már ismerkedni az oldalon, ha tudnád mennyi budapesti van.:) Kecskemétről nagyon kevesenn vannak, de inkább senki sem. Legalábbis hasonló jellegű kérdést én még nem láttam, hogy kecskeméti írt volna ki.
2012. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!